Marcin

Patrycja Żurek Wydawnictwo: Inanna literatura obyczajowa, romans
Inanna
literatura obyczajowa, romans
2020-03-30

Mocna rzecz dla poszukujących dramatów. Brzydota świata i ludzkie porażki opisane pięknym językiem. Przejmujące na wskroś. Troje bohaterów uwięzionych w egzystencji, która ich przytłacza. Poddają się depresji, szaleństwu lub rozpaczliwej walce o lepsze jutro, choć stawka może okazać się zbyt wysoka. Ich losy splatają się i wpływają na siebie, a światełko w tunelu okazuje...

Marika, Anna i Marcin. Trzech bohaterów, trzy zupełnie odmienne historie i ludzkie losy. W pewnym momencie życia ich życiowe dróżki się przecinają.
Marika, dziewczyna, kobieta, która za wszelką cenę chce uniknąć losu swoich koleżanek z sąsiednich mieszkań, domu, miasta. Wikła się w skomplikowany związek z bogatym biznesmenem i co gorsze, zaczyna go idealizować.
Dziewczyna...

Polecam. Książka bardzo wciągająca.

• Egzemplarze recenzyjne
  • Legimi