Vincent

Sarah Brianne Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Made Men (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
mafia romans

Oficjalne recenzje i

Vincent w mafijnym wydaniu

Link do recenzji

Drugi tom dużo lepszy od poprzedniego.
Vincent z racji powiązań rodzinnych, przynależy do mafii. Lake jest przyjaciółką jego siostry, którą on zdaje się zauważać dopiero tuż przed jej osiemnastką. Coś między nimi jest. Jednakże dzieli ich, to, że on jest kobieciarzem, a ona nieustannie pakuje się w kłopoty. Z każdej opresji ratuje ją właśnie on.
Główna bohaterka wydawała...

Ta część zdecydowanie bardziej mi się podobała. Akcja szybko się toczy, dużo się dzieje. Lake i Vincent są oboje szaleni. Przez co idealnie do siebie pasują.

Kolejna części i znów nie do końca wiem co o niej myśleć.
Podobała mi się postać Vincenta, ale za to główna bohaterka to jakies nieporozumienie. Rozumiem, że ma 18 lat ale mimo wszystko zachowuje się strasznie irytująco. Dodatkowo w gruncie rzeczy jak dla mnie w książce niewiele się dzieje. Brakuje mi tu czegoś.

Przeczytałam pierwszych 6 tomów i czekam na tłumaczenie kolejnych dwóch o Marii i Dominicu ale nie wiem czy wytrzymam. Ogólnie książki są bardzo różne, lepsze, słabsze ale wszystkie wciągają tworząc jedną całość dlatego nie odrywałam się. Kończyłam jedną część i zaczynałam kolejną :-)

Postacie fajne wplatają się w kolejne części, kolejne historie tak, że nie sposób się...

Uwielbiam Lake, Ona jak kot ma 9 żyć, z czego większość już straciła. Trzeba przyznać ma jaja, choć zazwyczaj jej odwaga była przejawem głupoty 😅.
Ummm Vincent, oj jest o kim fantazjować 🤣.
Kurcze i Maria pokazała że zasługuje na miano Księżniczki Mafii. Oj jestem ciekawa książki o Niej.
Muszę przyznać że te cześć czytało się już dużo lepiej. Chyba przyzwyczajam się do...

Sama nie wiem co powiedzieć... Zachowanie głównej bohaterki dziecinne, chociaż książka dla dorosłych. Taka jakaś przeciągana na siłę... Gdyby wrzucić z niej kilka elementów byłaby zdecydowanie ciekawsza.

"Rodzina to nie pula genów. Rodzina to działania. Rodzina to zaufanie. Rodzina to akceptacja. Rodzina to miłość. Na rodzinę trzeba zasłużyć." -
Sarah Brianne – Vincent
@authorsarahbrianne
💎
II tom serii "Made Men"
@wydawnictwoniezwykle
💎
Vincent jest nieobliczalny. Zachwycający mężczyzna o niebieskich oczach, zawsze ma wokół siebie grono wielbicielek. Doskonale wie czego...

Napisana dobrym stylem, więc czytanie szło bardzo sprawnie.

Lake polubiłam od pierwszych stron, została wykreowana w sposób bardzo rzeczywisty, chociaż jej sytuacja jest delikatnie naciągana. Główny bohater z kolei też zyskał moją sympatię.

W książce co chwilę się coś działo, więc na nudę narzekać nie można było, przy okazji nie były to rzeczy, po których dało się odczuć,...

Kochani ja w swoich recenzjach nie spoileruje wam co się dzieję w książce od tego macie opis opowieści.
Piszę tylko swoje odczucia na ich temat
Powiem wam że jak pierwsza część była taka sobie to druga jest super.
Losy Vincenta i Lake w zawrotnym tempie się zmieniają. Już myślisz że wszystko jest ok a tu nagle wszystko się zmienia jak za dotknięciem różdżki.
Polecam...

Vincent-tak samo niezrównoważony jak i piękny i posiadający ogromnych rozmiarów ego. Jego urok osobisty bije z każdej strony książki! I Lake, która niczego nie pragnie więcej niż ucieczki od obecnego życia. Nie brzmi dobrze? Może, ale to para idealna! Uzupełniają się, chronią i kochają, choć do tego ostatniego trudno im się przyznać.

• 2020
  • 2020