Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Polarna wyprawa. Tom 10

Agnieszka Mielech Cykl: Emi i Tajny Klub Superdziewczyn (tom 10) literatura dziecięca 172 str.
Wilga
literatura dziecięca

Wilga
literatura dziecięca

Porównaj ceny i

Czas świąt, a teraz okres ferii jest idealny na takie książki jak najnowszy tom serii o Emi i jej przyjaciółkach. "Polarna wyprawa", to coś w sam raz dla dziewczynek, ale nie tylko. Przecież w tajnym klubie jest jeden chłopak.

Cała ekipa klubu planuje swoją dwutygodniową przerwę od nauki. Sprawdzają co dzieje się w ich mieście, planują spotkania. Gdy dowiadują się o...

Emi i jej przyjaciół znamy nie od dziś. Ta zgrana paczka w każdym tomie (a jest już ich 10) przeżywa niezwykłe przygody, nie tylko w swojej okolicy ale także podczas wspólnych wypraw czy wycieczek.
❄️
Tym razem zbliżające się ferie zimowe zapowiadały się jednak odmiennie. Plan misji "Ferie w mieście" został już niemalże opracowany w całości, kiedy członkowie Klubu...

Na półkach: , , , ,

I jeszcze w wolny, szary, przedsylwestrowy dzień, coś dla młodszej młodzieży. Dziesiąty już tom serii "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn".
I od razu uspokajam - Agnieszka Mielech nadal nie zawodzi.

Skoro zima, ferie za pasem, to pora najwyższa uciec od szkolnej codzienności i, po spędzonych rodzinnie świętach, zaplanować zimowy odpoczynek. Autorka przyzwyczaiła nas już do...

Dyskusje

• Egz. recenzencki