Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Polarna wyprawa. Tom 10

Okładka książki Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Polarna wyprawa. Tom 10
Agnieszka Mielech Wydawnictwo: Wilga Cykl: Emi i Tajny Klub Superdziewczyn (tom 10) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn (tom 10)
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Polarna wyprawa. Tom 10
Wilga
2019-10-30
2019-10-30

więcej Więcej

Super książka. Najlepsza z serii

EMI I TAJNY KLUB SUPERDZIEWCZYN Z JEDNYM SUPERCHŁOPAKIEM SPĘDZAJĄ FERIE ZIMOWE AKTYWNIE NA POLARNEJ WYPRAWIE... JAKA TAJNA MISJA CZEKA NA WYJĄTKOWĄ PACZKĘ SUPERPRZYJACIÓŁ? 😘💜 WSZYSTKIEGO DOWIECIE SIĘ Z POWYŻSZEGO TOMU PRZYGÓD EMI I TAJNEGO KLUBU SUPERDZIEWCZYN I JEDNEGO SUPERCHŁOPAKA 👏🏻☺💗💞💚😂 ZACHĘCAM DO LEKTURY💚😂 LEKTORKA BARDZO PRZYJEMNIE OPOWIADA HISTORIĘ BOHATERÓW💞💗💚👏🏻👏🏻

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: Polarna Wyprawa to ciepła opowieść idealna dla dzieci w wieku szkolnym. Wspólnie mogą przeżyć przygody z paczką Emi, której członkowie mają głowę pełną pomysłów. Książka uczy, inspiruje oraz pięknie opisuje najistotniejsze wartości w życiu człowiek - przyjaźń, wspólnie spędzony czas, pomysłowość i hart ducha.
Książkę czyta szybko i...

Czas świąt, a teraz okres ferii jest idealny na takie książki jak najnowszy tom serii o Emi i jej przyjaciółkach. "Polarna wyprawa", to coś w sam raz dla dziewczynek, ale nie tylko. Przecież w tajnym klubie jest jeden chłopak.

Cała ekipa klubu planuje swoją dwutygodniową przerwę od nauki. Sprawdzają co dzieje się w ich mieście, planują spotkania. Gdy dowiadują się o...

Emi i jej przyjaciół znamy nie od dziś. Ta zgrana paczka w każdym tomie (a jest już ich 10) przeżywa niezwykłe przygody, nie tylko w swojej okolicy ale także podczas wspólnych wypraw czy wycieczek.
❄️
Tym razem zbliżające się ferie zimowe zapowiadały się jednak odmiennie. Plan misji "Ferie w mieście" został już niemalże opracowany w całości, kiedy członkowie Klubu...

Na półkach: , , , ,

I jeszcze w wolny, szary, przedsylwestrowy dzień, coś dla młodszej młodzieży. Dziesiąty już tom serii "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn".
I od razu uspokajam - Agnieszka Mielech nadal nie zawodzi.

Skoro zima, ferie za pasem, to pora najwyższa uciec od szkolnej codzienności i, po spędzonych rodzinnie świętach, zaplanować zimowy odpoczynek. Autorka przyzwyczaiła nas już do...

• 2020
  • Chcę w prezencie