Dieta to nie wszystko

Okładka książki Dieta to nie wszystko Justyna Świetlicka
Okładka książki Dieta to nie wszystko
Justyna Świetlicka Wydawnictwo: Owsiana Justyna Świetlicka zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Dieta to nie wszystko
Owsiana Justyna Świetlicka
2019-12-09
2019-12-09
zddrowe odżywianie odchudzanie dieta

Dobry poradnik dla osób które chcą planować zdrowe posiłki.

Dobry poradnik dla osób które chcą planować zdrowe posiłki.

Bardzo dobra książka. Cenię Justynę, słucham jej podcastów. Książka jest świenym podsumowaniem ich wsyztskich. Niezła motywacja.

Świetna książka!
Napisana przyjemnym, lekkim i zrozumiałym językiem.
Przepełniona merytoryczną wiedzą dotyczącą podstaw odchudzania zarówno stricte dietetycznych, jak i tych związanych z naszym podejściem od strony psychologicznej.
Fajne zestawienia dotyczące konkretnych produktów (pod kątem właściwości),przykładowych dań. Sporo odniesień do osobistych doświadczeń autorki (duży plus) oraz pytań/zadań, żeby maksymalnie móc wykorzystać wiedzę z książki.
Polecam całym serduszkiem!

Świetna książka!
Napisana przyjemnym, lekkim i zrozumiałym językiem.

• Psychologia
  • Przeczytane w 2019

Dodaj cytat z książki Dieta to nie wszystko