Antologia Międzynarodowej Grupy Literacko-Artystycznej "Kwadrat" pt. "Metafora współczesności" (Krajobrazy 2019)

Okładka książki Spojrzenia 6 Grażyna Bołcun, Tadeusz Brak, Anna Buchalska, Jadwiga Bujak-Pisarek, Agnieszka Bulicz, Zdzisław Błoński, Józef Dziura, Elżbieta Ferlejko, Marta Gdula-Żukowicz, Mirosław Grudzień, Aleksandra Grzela, Czesław Główka, Marta Herdzik-Męcińska, Grażyna Jarzyńska, Jakub Kapuściński, Rafał Kasprzyk, Elżbieta Kiszko, Jacek Kotwica, Krzysztof Kwasiżur, Kazimierz Linda, Agata Linek, Andrzej Moskal, Grzegorz Męciński, Ryszard Mścisz, Anna Nowakowska, Mirosław Osowski, Andrzej Rębisz, Wiktoria Serafin, Piotr Sikorski, Tomasz Socha, Beata Sudoł-Kochan, Józef Sztaba, Marzena Tabor, Teresa Ujda, Alicja Wojdyło, Małgorzata Żurecka
Ocena 9,0
Spojrzenia 6 Grażyna Bołcun, Tad...
Okładka książki Deskrypcje. Almanach prozy autorów zrzeszonych w Oddziale ZLP w Rzeszowie Ewa Barańska, Krystyna Bęczkowska, Anatol Diaczyński, Zbigniew Domino, Edward Guziakiewicz, Zdzisława Górska, Włodzimierz Gąsiewski, Ryszard Hop, Wiesław Hop, Bogusław Kotula, Agata Linek, Mariusz Marczyk, Barbara Mazurkiewicz, Ryszard Mścisz, Jerzy Nawrocki, Mirosław Osowski, Teresa Paryna, Jerzy Sułkowicz, Mieczysław Łyp, Marta Świderska-Pelinko
Ocena 10,0
Deskrypcje. Al... Ewa Barańska, Kryst...