White Fragility

rasizm socjologia stany zjednoczone polityka literatura faktu publicystyka
literatura faktu
angielski
rasizm socjologia stany zjednoczone polityka literatura faktu publicystyka

Piękny przykład czystej propagandy i propagowania rasizmu na "faktach" wymyślonych na kolanie. Książka ma zerową wartość naukową.

W dużym skrócie?
Kolejna rasistowska książka mająca pokazać jak to biali są zawsze źli napisana przez osobę której płacą 12 tys $ za 2 godzinne seminaria na których wyjaśnia że sam fakt bycia białym to wspieranie rasizmu.
Polecam tylko jeśli chcecie pośmiać się z poprawności politycznej.

• Po angielsku
  • 2020