Medycyna energetyczna. Jak zmierzyć i uzdrowić pole energetyczne człowieka

Okładka książki Medycyna energetyczna. Jak zmierzyć i uzdrowić pole energetyczne człowieka Konstantin Korotkov
Konstantin Korotkov Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
The Energy of Health
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2019-06-26
2019-06-26

Okładka książki Woda życia. Nośnik emocji i zdrowia w świetle najnowszych badań naukowych Konstantin Korotkov, Vladimir Voeikov
Woda życia. No... Konstantin Korotkov...

Ciekawa książka, omawia wiele ważnych zagadnień z dziedziny duchowości, zdrowia, czy pracy z umysłem. Dla osób szczerze zainteresowanych tematem będzie to prawdziwa gratka, natomiast dla przeciętnego czytelnika może wydać się zbiorem teoretycznych zapisków, które nijak mają się do życia.

Książka „Medycyna energetyczna“ dla przeciętnego czytelnika zawiera wiedzę zbyt teoretyczną. Omawiany system przydatny jest dla ekspertów zajmujących się diagnozowaniem na podstawie otrzymanych wyników z urządzenia Bio-Well. Analizę i ocenę stanu może przeprowadzić tylko certyfikowany specjalista, który pomaga dostrzec zaburzenia energetyczne w otrzymanych wykresach. Z tego powodu publikacja mnie nieco rozczarowała, mimo że zawiera nie tylko informacje o urządzeniu ale też przekazuje wiedzę na temat funkcjonowania naszego organizmu na poziomie ciał subtelnych. To materiał przeznaczony raczej dla osób, którzy zgłębiają tajniki medycyny energetycznej i zajmują się diagnozowaniem chorób. Dla zwykłego czytelnika to jedynie zbiór zagadnień, który przybliża naszą energetyczną naturę i nowe możliwości w leczeniu chorób.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2019/11/524-medycyna-energetyczna.html

• Z polecenia do kupienia ...
  • 0 Posiadam
  • ! BŚ