Literatura dla dzieci i młodzieży: (po roku 1980)

Okładka książki Literatura dla dzieci i młodzieży: (po roku 1980)
Krystyna Heska-Kwaśniewicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego Seria: Bibliotekoznawstwo i Informacja Naukowa językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Bibliotekoznawstwo i Informacja Naukowa
Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego
2008-01-01
2008-01-01
literatura młodzieżowa literatura dziecięca podręczniki akademickie bibliotekoznawstwo
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę