Na tropie mikrobiomu. Ogromny wpływ tycich mikrobów

Okładka książki Na tropie mikrobiomu. Ogromny wpływ tycich mikrobów
Brendan BuhlerRob Knight Wydawnictwo: Relacja Seria: TED Books zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
2018-01-01
Anna Rogozińska
TED Talks TED Books mikrobiom zdrowie

więcej Więcej

Świetna pozycja, dobre uzupełnienie wiedzy dla wielbicieli Keto i zdrowego stylu życia :) Szczególnie rozdział o tym, jak to ludzie boją się szczepionek, a faszerują się bezmyślnie antybiotykami na byle katarek , które są dużo bardziej niebezpieczne jest świetny !! To pierwsza książka w tej tematyce na mojej liście - będą następne.

Świetny, krótki wstęp do zapoznania się z rolą naszego mikrobiomu.

Celnie punktuje antyszczepionkowców!

Bardzo konkretna i szybka lektura! Czytałem ją zaraz po "Cicha władza mikrobów" i wszystko się zgadza z moją poprzednią lekturą! Całość zawarta jest w pigułce, zatem tę pozycję polecam dla osób, które mają mniej czasu na czytanie, a tę drugą jako opcję dla osób bardziej wnikliwych. Tak czy inaczej, obie książki są bardzo dobre i co ważniejsze, nie podają wykluczających się...

Zmierzam do Was z niezwykle interesującą 📗 książką, opisującą mikroorganizmy zamieszkujące niemal każdy zakątek naszego ciała i ich wpływ na stan naszego zdrowia oraz samopoczucia - a dokładnie rzecz ujmując wpływ ich genów, stanowiących mikrobiom człowieka – NA TROPIE MIKROBIOMU, OGROMNY WPŁYW TYCICH MIKROBÓW ☺️, Rob Knight, Brendan Buhler. Czytając tę krótką, aczkolwiek...

"Ciebie już znamy: istota ludzka i dwunożna, tak wielka przez rozum, tak niewyczerpana w swych zdolnościach, pierworodna wszelkiego stworzenia, która nigdy nie przeczytała żadnej umowy, choć zawsze zaznacza, że się z nią zgadza. A teraz poznajmy całą resztę: biliony maleńkich stworzeń zamieszkujących twoje uszy, oczy oraz wspaniałe dworzyszcze brzucha. Ten mikroskopijny...

Fajna pozycja dla osoby początkującej w temacie, jeśli ma się za sobą obszerniejsze lektury o mikrobach, tutaj nic nowego się nie znajdzie.

Można za to polecać osobom niezorientowanym i mało czytającym ;)

Moja opinia na: https://takieksiazki.blogspot.com/2019/11/rob-knight-brendan-buhler-na-tropie.html

• 2019
  • Popularnonaukowe
  • 2020
  • ZDROWIE
  • Psychologia, poradniki, popularnonaukowe
  • Brak
  • Biologia, chemiai fiyka

Dodaj cytat z książki Na tropie mikrobiomu. Ogromny wpływ tycich mikrobów