Kup teraz - 9 ofert w cenie od 15.70 zł do 21.97 zł

Krowa Matylda się nudzi

Alexander Steffensmeier Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Krowa Matylda (tom 9) literatura dziecięca
Lieselotte hat Langeweile
Krowa Matylda (tom 9)
literatura dziecięca
Emilia Kledzik
Matylda krowa nuda latawiec zabawa gospodarstwo

Krowa Matylda bardziej mi się podobała niż Mama Mu. Króciutkie historyjki o przygodach krowy Matyldy i innych mieszkańcach w gospodarstwie. Ilustracje są prześmieszne (czuję inspirację od Svena Nordqvista jeśli chodzi o "smaczki" - tutaj zamiast mukli są małe okrąglutkie kurczątka). Kury są przegenialne :)

Świetna książka dla najmłodszych. Piękne ilustracje a sama bohaterka szybko przypada do gustu małym czytelnikom.

Krowa + nuda = wynalazek i/lub bałagan ;)

Jak znaleźć sposób na nudę?

Krowa Matylda to przesympatyczna krowa płatająca mnóstwo figli i lubiąca się bawić :) To tak tytułem wstępu dla tych, którzy nie mieli jeszcze z Matyldą żadnej przyjemności. Z kolei dla obeznanych z tematem i z główną bohaterką – w niniejszej odsłonie Matylda będzie mieć pewien problem… Jaki? NUUUDĘĘĘĘ….

Gospodynia i listonosz obiecali...

Krowa Matylda czeka z utęsknieniem na powrót gospodyni. Wszyscy razem z listonoszem mają udać się na łąkę i puszczać latawiec. Tylko że pogoda pod psem, gospodyni zmieniła plany i zamierza sprzątać szafki kuchenne. Matylda ma zająć się sobą. Łatwo powiedzieć. Nic jej nie interesuje: ani puzzle, ani gra w gumę (tu potrzebne towarzystwo), ani książka z obrazkami. Potworne...

• 2019
  • Z biblioteki