Zdobycie Tatr. Tom I: Prehistoria i początki Taternictwa do roku 1903

Okładka książki Zdobycie Tatr. Tom I: Prehistoria i początki Taternictwa do roku 1903
Jan Kiełkowski Wydawnictwo: Stapis Seria: Literatura górska na świecie literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Literatura górska na świecie
Stapis
2018-08-27
2018-08-27

więcej Więcej

No cóż to pozycja jest tylko dla fanów historii a dokładnie historii taternictwa. Każda inna osoba szybko zmęczy się ilością dat i faktów.
Dużym plusem książki jest ogrom przytoczonych opisów pierwszych zdobywców najwyższych tatrzańskich szczytów.

• Literatura górska
  • #_Biblioteka domowa
  • Chcę kupić
  • Otrzymane
  • Góry wysokie...

Dodaj cytat z książki Zdobycie Tatr. Tom I: Prehistoria i początki Taternictwa do roku 1903