Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Tom 6. Kuźnia przeznaczenia

Okładka książki Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Tom 6. Kuźnia przeznaczenia
Cube Kid Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Pamiętnik 8-bitowego wojownika (tom 6) Seria: Pamiętnik 8-bitowego wojownika literatura dziecięca
literatura dziecięca
Pamiętnik 8-bitowego wojownika (tom 6)
Pamiętnik 8-bitowego wojownika
Diary of an 8-bit Warrior: Forging Destiny
Jaguar
2019-04-03
2019-04-03
Stanisław Kroszczyński

więcej Więcej

Jak to zwykle bywa i przy kolejnych książkach ubawiłam się po pachy. Kto by przypuszczał, że taka kobieta jak ja, może się aż tak dobrze bawić przy takiego rodzaju książkach. Jesteśmy już coraz dalej, bo jest to 5,6 tom historii o ośmio- bitowym wojowniku, który z początku był tylko wieśniakiem i marzył o tym, aby zostać kimś więcej.
Po raz kolejny ogromny plus dla Autora...

Szczerze przyznam, że sama byłam zaskoczona tym, jak bardzo wkręciłam się w tą opowieść. Fakt, jest to bardziej młodzieżowa książka, ukierunkowana głównie na fanów gry Minecraft, ale to w ogóle mi nie przeszkadzało. Ba! Z nieskrywaną ciekawością poznawałam kolejne przygody bohaterów. Czułam się trochę jak w grze, głównie przez oprawę graficzną oraz minecraftowe...

• Ruszyły w świat
  • 000 - Posiadam
  • I love books
  • 2019
  • Dzieci
  • 000 - Lilo czyta sama
  • 000 - Dla Lilo

Dodaj cytat z książki Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Tom 6. Kuźnia przeznaczenia