Tomek Łebski wymiata (prawie zawsze)

Okładka książki Tomek Łebski wymiata (prawie zawsze)
Liz Pichon Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Tomek Łebski (tom 5) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Tomek Łebski (tom 5)
Tom Gates Absolutely Fantastic (at some things)
Zielona Sowa
2014-01-01
2014-01-01
Patryk Gołębiowski
Patryk Gołębiowski

zachencam doczytania

syn uwielbia! przeczytał mega szybko z uśmiechem na twarzy! a jakie inne polecacie tego typu? cwaniaczki znamy, koszmarnego też. wiem, że wychodzi teraz nowa książka - nie ze mną takie tere-fere - zapowiada się świetnie, ale jakie znacie jeszcze?

Super, jak wszystkie książki z tej serii!

Wszystkie książki z tej serii szybko się czyta bo jest tam dużo (śmiesznych) obrazków . Jedna z moich ulubionych książek :)

• 2020
  • Przeczytane - Wiki
  • Dziecko
  • 𝙩𝙤𝙢𝙚𝙠 𝙡𝙚𝙗𝙨𝙠𝙞 👻
  • Audiobook

Dodaj cytat z książki Tomek Łebski wymiata (prawie zawsze)