Żołnierz Legii Cudzoziemskiej

8373198539
Arkadiusz Czerwiński
Legia Cudzoziemska Sloane

więcej Więcej

Książka pisana jest jednym ciągiem, bez skoków napięcia, ale czyta się ją ciekawie. Tony Sloane opowiada o tym jak pod wpływem trudnego dzieciństwa postanowił wstąpić do Legii Cudzoziemskiej. Opisuje swoją codzienność w tej jednostce wojskowej, a także przedstawia interesujące spostrzeżenia. Tłumaczy w jaki sposób Legia zmieniła jego podejście do życia oraz jak zmieniała...

Ot, taka historia prostego chłopaka z ulicy. Nie do końca przekonuje mnie entuzjazm ale niemniej jest to relacja z pierwszej ręki.

• 104/2014
  • Literatura faktu, reportaże