Kup teraz - 15 ofert w cenie od 6.99 zł do 31.40 zł

Druga twarz

Mari Jungstedt Wydawnictwo: Bellona Cykl: Inspektor Anders Knutas (tom 13) Seria: Mistrzynie Kryminału Obyczajowego kryminał, sensacja, thriller
Det andra ansiktet
2019-04-11
2018-11-15
Bellona
Det andra ansiktet
Inspektor Anders Knutas (tom 13)
kryminał, sensacja, thriller
2019-04-11
Mistrzynie Kryminału Obyczajowego

Czego tu ludzie nie wymyślą.Pełna perwesji,zboczeń i różnych odchyłów od norm.Książka ,o dziwo dość lekka.
Koniec dziwny i mało wiarygodny.

Jednym z największych uroków cyklu jest Gotlandia, gdzie rozgrywają się niemal wszystkie wydarzenia. Wyspa ta nie jest tak popularna, jak inne, nazwijmy to wyspy w ciepłych krajach. Jest inna, zimna, wietrzna, mało przyjazna, z zachowaną zabudową średniowieczną. Dla mnie jest porywająca. W każdym tomie czegoś o niej i życiu na niej można się dowiedzieć. Autorka w...

2081

Zdecydowanie najsłabsza książka z cyklu o komisarzu Knutasie. Przewidywalna, a w dodatku Knutas jak był małałygą tak jest nią nadal, z tą różnicą, że wjechała mu starość i nostalgia.

Beznadziejna i nudna książka, niedokończone wątki, które wydają się ważne a w końcu autorka o nich zapomina . Komisarz Knutas bez moralnego kręgosłupa. Ogólnie nie polecam nie warto ,jest tyle dobrych książek dla tej szkoda czasu.

Czyta się dobrze, choć fabuła nie porywa. W zasadzie już w początkowej części książki można się domyślić, kto zabije. Prowadzący śledztwo komisarz Knutas też był dla mnie raczej irytujący niż ciekawy. W sumie - nic nadzwyczajnego.

Rozrywka średniej jakości, na parę godzin i z gatunku tych, co to szybko się zapomina.

Kolejny świetny kryminał Mari Jungstedt. Akcja dynamiczna, intryga wciągająca, a wątki obyczajowe snute w trakcie całej serii emocjonujące. Powiem jedno, nie spodobała mi się druga twarz Andersa Knutasa... A był jednym z moich ulubionych bohaterów... z naciskiem na "był".

Seria o inspektorze Knutasie to jak dla mnie na pewno nie światowy bestseller (jak informują okładki książek). Jeśli ktoś oczekuje kryminału jak u Mankella, to się rozczaruje. Czytałam po kolei i widziałam błędy, nie wiem czy wynikające z tłumaczenia, czy może z zapomnienia autorki (inny wzrost, wiek itp.). Niemniej jednak jeśli ktoś oczekuje lekkiej, niezobowiązującej...

• 2019
  • 2018
  • 2020
  • Kryminał
  • 2020
  • Mari Jungstedt
  • 2019

Dodaj cytat z książki Druga twarz