Przyjacielski Układ

Przyjacielski układ
Wydawnictwo WasPos
2021-04-22
2021-04-22
przyjaciele miłość romans ona i on bestseller

Książkę polecam na wolny wieczór, dla oderwania się od cięższych lektur.
Mamy tutaj nutkę niesamowitej przyjaźni, szalone i dobrze wykreowane postacie, wzloty, upadki oraz sprzeczki. Czyli mieszanka wybuchowa.

Na plus jest podział rozdziałów, na te oczami Tori oraz te oczami Erica. Dzięki temu możemy poznać dokładnie myśli każdej strony.

Książkę polecam na wolny wieczór, dla oderwania się od cięższych lektur.

Tori i Eric to wspaniali przyjaciele. Pewnego dnia kobieta zostaje wciągnięta w szalony plan mężczyzny.
Eric musi przedstawić swoim rodzicom narzeczoną, którą udawać ma Tori.
Kobieta początkowo nie chce się zgodzić, ponieważ ma obawy o ich przyjaźń.
Z racji na uczucie jakim darzy mężczyznę postanawia zaryzykować.

Czy uda im sie odegrać rolę?
Jakie tajemnice skrywane wyjdą na jaw?
Czy uczucie między nimi przetrwa wszystkie próby jakie rzuci im los?

Czy przyjaźń między kobietą a mężczyzną istnieje? Tego dowiecie się ściągając po właśnie tą książkę.. 🙈

Książka bardzo mi się podobała. Lekka i przyjemna w czytaniu. Bohaterowie z charakterem. Dużo pozytywnego humoru.
Polecam

Eric musi przedstawić swoim rodzicom narzeczoną, którą udawać ma Tori.
Kobieta początkowo nie chce się zgodzić, ponieważ ma obawy o ich przyjaźń.
Z racji na uczucie jakim darzy mężczyznę postanawia zaryzykować.

Czy uda im sie odegrać rolę?
Jakie tajemnice skrywane wyjdą...

Chyba najgorsza książka, jaką dano mi było czytać, szkoda pieniędzy.

Chyba najgorsza książka, jaką dano mi było czytać, szkoda pieniędzy.

Monika Rępalska – Przyjacielski układ
„Te kilka lat naszej znajomości było wspaniałym czasem. Najpierw byliśmy przyjaciółmi, potem staliśmy się udawaną parą. Jednak żadna z tych dwóch rzeczy nie była nam pisana.:”
Zatem co połączy tych dwoje ludzi? Czy udawany związek Tori i Erica ma szansę przetrwać, czy też zniszczy ich dotychczasową przyjaźń?
Moje kolejne spotkanie z piórem tej autorki i zdecydowanie miło spędzony czas. W ujęciu ogólnym książka przedstawia relację dwójki przyjaciół - Victorii oraz Erica. Pewnego dnia Eric składa pani fotograf niebywałą propozycję, mianowicie prosi ją, aby udawała jego narzeczoną na czas wizyty jego rodziców. Prawda jest taka, że w zasadzie żadne z nich nie musi udawać… Żeby nie było tak na skróty zdradzę, że pojawi się intryga Emmy – byłej partnerki Erica, która nieco zachwieje relację udawanych narzeczonych.
Przyjemna, lekka, napisana przejrzyście, odpowiedniej wielkości czcionką co zdecydowanie powoduje, że się ją pochłania w mgnieniu oka. Autorka przedstawia historię z perspektywy dwóch głównych bohaterów tj. Erica i Victorii. Trochę na wyrost wydają mi się pojawiające ciąże, dosłownie jedna po drugiej… Oczywiście nie umniejsza to całości prezentowanej historii. Jeżeli liczycie na lekką, rozluźniającą, pełną dobrej energii, z nutą humoru i ciętego języka książkę to trafiliście pod dobry adres 😊 Polecam!

Monika Rępalska – Przyjacielski układ
Moje kolejne spotkanie z...

Książka mi się najzwyczajniej w świecie nie podobała. Zachęcił mnie jedynie jej opis, bo lubię takie książki od przyjaźni do miłości i podobała mi się jedna scena. Poza tym, jak dla mnie niestety bardzo słaba. Historia jest oklepana, przewidywalna i nudna. Nie polubiłam bohaterów i nie poczuwał tego uczucia między nimi. W ogóle już na samym początku, nie zdradzając zanadto fabuły, dowiadujemy się, że nasi bohaterowie wzajemnie się w sobie podkochują, tylko boją się zaryzykować. Zachowania głównych bohaterow są irracjonalne i dziecinne. W książce za dużo się dzieje, pojawia się za dużo osób, jakby autorka chciała na niespełna 200 stronach upchnąć losy masy ludzi i ich historie. Przy tym historia jest bardzo poplątana i taka na siłę. Ponadto w ogóle nie podpasowal mi styl autorki, taki prosty, płytki, nijaki. Bohaterowie cały czas mówią jacy to oni są typu "ale jesteśmy szaleni, ależ ona ma cienty język, ona jest taka wybuchowa i nieprzewidywalna" itd. Zamiast nam to pokazac zachowaniem i zbudowaniem postaci w inny sposób, to bohaterowie w kółko mają takie swoje przemyślenia. Zdecydowanie czekałam tylko aż skończę czytać. Nie polecam.

Przyjaźń znaczy więcej, niż mogłoby się wydawać ❤️

Czy przyjaźń damsko-męska może istnieć naprawdę? Oczywiście, że tak! Nikt jednak nie mówi, że musi ograniczać się wyłącznie do zaufania, wsparcia i oddania.

Tori i Eric są parą przyjaciół, bezgranicznie sobie oddanych. Jednak każde z nich w tajemnicy wzdycha do drugiego. Kiedy rodzice mężczyzny zapowiadają swoją wizytę u syna, ten wpada na genialny pomysł, w którym Tori zagra jego narzeczoną. Kobieta niechetnie zgadza się na udawaną relację. Boi się, że ta szopka może dać jej złudne nadzieję na związek, który przekreśli ich przyjaźń.

Nie potrafiąc odmówić Ericowi, postanawia odegrać rolę przyszłej żony przyjaciela. Oboje nie zdają sobie sprawy, że historia ta sama napisze zakończenie.

Kiedy wszystko zaczyna układać się jak w bajce, do ich życia powraca człowiek z przeszłości, zrzucając przysłowiową "bombę"

Czy przyjaźń wystarczy, aby zbudować mocne fundamenty miłości? Z jakimi przeszkodami przyjdzie się zmierzyć tej dwójce?

Lekka, zabawna i wciągającą książka Moniki Rępalskiej pochłonie nas, nie pozwalając odstawić lektury na półkę. Na plus przemawiają również silne charaktery bohaterów, którzy nie potrafią utrzymać języka za zębami :)

Przyjaźń znaczy więcej, niż mogłoby się wydawać ❤️

Recenzja "Przyjacielski układ" @m.repalska @waspos ☺️
Czy przyjaźń między kobietą a mężczyzną ma prawo istnieć? Owszem. Poznajemy w tej historii Tori oraz Ericka, którzy są przyjaciółmi od 5 lat, lecz każde czuje coś do drugiego , ale się do tego nie chce przyznać , abu nie zostać wyśmianym. Dopiero pomysł, a dokładnie układ w jaki zostają wplontani przez Ericka wszystko między nimi zmienia. Tori ma udawać narzeczoną Ericka podczas odwiedzin jego rodziców. Czy uda im się stworzyć prowizoryczny związek? Jasne że tak, ale będą z tego nie małe kłopoty, gdyż Tori ma swój charakterek i potrafi go okazać na każdym kroku. Postacie naszych bohaterów są idealnie dopasowani do siebie. Historia jak dla mnie idealnie pasuje do komedii romantycznej, gdyż są momenty gdy można się uśmiechnąć na nie które teksty Tori czy też Ericka. Lektura na jeden wieczór w sam raz dla kobiet , które lubią romantyczne zakończenia a w tej pozycji tego nie zabraknie. Jeśli chcecie się przekonać jak potoczyły się losy naszych bohaterów zachęcam do przeczytania tej historii, a uwierzcie mi że będziecie dobrze przy niej bawić.

Recenzja "Przyjacielski układ" @m.repalska @waspos ☺️

Tori i Eric przyjaźnią się od wielu lat. Świetnie dogadują się ze sobą i lubią spędzać wspólnie czas. Wszystko zmienia się w dniu ,kiedy Eric dzwoni z prośbą do swojej przyjaciółki. Chce ,aby dziewczyna udawała jego narzeczoną przed jego rodzicami. Problem jest taki , że Tori jest zakochana w swoim najlepszym przyjacielu. Nie chcę udawać jego narzeczonej , ona chciałaby nią być.
Czy to udawanie zepsuje ich przyjaźń? A może zmieni się to w coś więcej?

Sięgając po tę książkę nie wyobrażałam sobie za dużo. Chciałam lekką i szybką do przeczytania historię. Taką dostałam. Mimo tego ,że historia jest dość przewidywalna i od początku wiadomo jak się skończy , czytało się ją bardzo fajnie. Historia była na tyle ciekawa, że nie miałam ochoty odłożyć jej na bok.
Okładka zdecydowanie przyciąga wzrok a zawartość też jest niczego sobie. Lekka ,zabawna historia miłosna na jeden wieczór. Polecam. 😉

Dobra książka, idealna na leniwe popołudnie. Było już wiele podobnych historii, jednak czytało się szybko i bardzo przyjemnie. Bohaterowie wzbudzają sympatię i trzyma się za nic kciuki od samego początku, zakończenie przewidywalne, ale to nie oznacza, że jest nudno….

Tragiczna książka. Myślałam, że będzie tutaj jakiś element zaskoczenia, a to praktycznie kopuj-wklej fabuły wszystkich zagranicznych ksiazek o takim samym wątku. Wydawać by się mogło, że tak autorka pisze pierwszy raz i to do tego w jakimś zeszycie na kolanie.
Ona cały czas nabzdyczona i obrażona, rzuca jakimiś słabymi tekstami, które niby mają być takie ostre i błyskotliwe a są zwyczajnie żałosne.
Facet, który jest nieogarnięty i taki głupio-mądry. Fabuła jak zwykle, rozczarowywujaca.
Całość daje bardzo słaby wynik w postaci niskiej oceny. Nie czytajcie, nie warto tracić czasu i pieniędzy.

• Romans
  • Przeczytane 2021