Przyjacielski Układ

Wydawnictwo WasPos
literatura obyczajowa, romans
przyjaciele miłość romans ona i on bestseller

Porównaj ceny i

Lektura obowiązkowa dla tych co kochają lekkie i przyjemne historię. Ta książka jest odskocznią. Czytasz, chłoniesz i żałujesz, że się skończyła. Przeczytałabym jeszcze i jeszcze. Eric i Tori bardzo mi się podobali. Ich relacja i przyjaźń i stopniowo budowane więzi,oraz przeszskody, które muszą pokonać na drodze do szczęścia. Dziękuję za tak wspaniałą książkę. Uwielbiam...

Po przeczytaniu "Zniszczonej" byłam bardzo ciekawa kolejnej książki Moniki Rępalskiej. Wydawnictwo sprawiło mi nie lada niespodziankę pozwalając przeczytać "Przyjacielski układ" przed premierą. Tę pozycję czytało mi się lepiej niż poprzednią, bardziej mnie wciągnęła i o dziwo historia bardziej do mnie przemówiła.

Czy istnieje przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną?
Do...

• 2019