Rozstańmy się na rok

Amber
After I Do
literatura obyczajowa, romans
2019-03-26

Gdy po 11 latach coś pęka w związku...
Gdy przytłacza nas rutyna...
Gdy wszystkie niedopowiedzenia panoszą się jak zaraza... To co wtedy?
Czy rozstanie to rzeczywiście dobre rozwiązanie?

Całkiem przyjemna książka. Cudownie opisane uczucia.

Szybko się czytało, książkę kupiłam za dyszkę na jakimś stoisku i nie żałuję spędzonych z nią chwil. Mimo, iż nie jestem w wieloletnim związku, czuję, że zrozumiałam parę rzeczy, które niby wcześniej wiedziałam, ale jakoś nie bardzo zdawałam sobie z nich sprawę.

Interesująca lektura, która raczej nie przypadnie do gustu nastolatkom. Myślę , że książka jest skierowana bardziej do ludzi przebywających w wieloletnich związkach , których ogarnęła monotonia życia , popadli w rutynę. Kiedy masz wrażenie , że doszedłeś już do ściany i nie wiesz co ze sobą począć. Romeo zmienił się w zwykłego Romka ,motyle w brzuchu pozdychały, to co...

Polecam książkę, szczególnie osobom w dłuższym związku. Daje do myślenia.

Świetna historia, lekko i przyjemnie mi się ją czytało. Polecam bardzo fajna książka i miłości.

Wyjątkowa powieść , która opowiada o tym jak ważna w dzisiejszym świecie jest uwaga oraz empatia wobec drugiego człowieka ale przede wszystkim czas jaki poświęcamy drugiemu człowiekowi. Bardzo mądra i przejmująca powieść o miłości , wybaczaniu i dawaniu sobie drugiej szansy. Jestem zachwycony książką.
Polecam

Typowy Happy End, lecz przyjemnie się ją czyta.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Już dawno nie spotkałam tak irytującej bohaterki jak w ,, Rozstańmy się na rok''. W moim odczuciu bohaterka wszystko praktycznie zwala na Ryan'a, który lepszy od niej nie jest, lecz nie irytuje swoją osobą tak bardzo jak Lauren. Ale mimo to dawałam tej książce szanse, do czasu, gdy Lauren nie poszła do łóżka z innym gościem, wtedy stwierdziłam, że nie będę się już męczyła i...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dawno nie czytałam tak beznadziejnie pustej i dennej książki. Jaki jest jej przekaz? Jeśli nie powiódł się plan A, wybierasz plan B i robisz co ci się żywnie podoba, a potem możesz wrócic do wersji A lub ewentualnie wymyśleć następny wariant. Istna strata czasu

Bardzo fajna książka, lekko się czyta. Ksiazka daje dużo do myślenia i trudno o niej zapomnieć.

• 2018
  • E-book