Na wyspie

Tracey Garvis-Graves Wydawnictwo: Albatros Cykl: On the island (tom 1) literatura piękna
On The Island
On the island (tom 1)
literatura piękna
Elżbieta Zychowicz
Elżbieta Zychowicz nauczycielka katastrofa wyspa przetrwanie uczucia

Mam co do tej książki mieszane uczucia. Z jednej strony jest ciekawa i wciągająca, a z drugiej strony czuć, że trochę to naciągane.

Książka mnie rozczarowała, jakkolwiek do połowy można by ją było potraktować jako przygodową, to później zrobił się z tego klasyczny Harlekin...

Od dawna nie zdarzyło się bym tak szybko przeczytała jakąś książkę. Jaka piękna historia. Bardzo przyjemna lektura. Idealna na obecną pogodę (w książce mamy słoneczną pogodę na wyspie, a u nas, za oknami śnieg sypie).

Opowieść o tym jak rozwija się miłość między dwojgiem ludzi, którzy są skazani na ekstremalne warunki. Wola przeżycia coraz bardziej pcha ich do siebie. Czyta się szybko i z zainteresowaniem. Trochę przewidywalna, ale mimo to przyjemna historia.

Jedna z najgorszych ksiazek jakie przeczytalem. Nie pamietam kto mi ja polecil ale to musial byc jakis falszywy przyjaciel.

* Jak mozna wziasc na urlop ze soba plyn do prania, 4 mydla itd?!
* wkrecajacy sie we wlosy nietoperz!? WTF?!
* no i atak rekina przed ktorym uratowaly ich... delfiny. Prawie sie poplakalem....

Książka, od której nie można się oderwać. Jedna z moich ulubionych pozycji. Inna od wszystkich...przygoda, miłość oraz rajska sceneria, czego chcieć więcej :)

Świetna książka, czytałam z zapartym tchem i zarwalam nocne, ale zdecydowanie było warto!

Opowiesc wciagnela dosc szybko - polubilam TJ i Anne od pierwszych stron. Dosc trudny temat takiej milosci ktora byc moze nie miala by miejsca bytu gdyby nie wypadek i to ze spedzili razem 4 lata na wyspie. Dobrze skonstruowana fabula sprawia ze nie odlozy sie ksiazki dosc szybko :) Troche daje do myslenia - chcac docenic trzeba najpierw stracic i cieszmy sie z maly rzeczy...

Połknęłam ją w kilka godzin. Współczesna Błękitna Laguna, pełna bardzo niebezpiecznych wydarzeń, dramatów, strachu, rozpaczy i nadziei. Bardzo polecam.

Bardzo mi się spodobało. Historia inne, niż wszystkie. Mimo, że akcja trwa długo , to w ogóle się tego nie czuje. Czytanie sprawia przyjemność. Jest czas na uśmiech i zły. Polecam.

Dyskusje

• Romans
  • Ebook
  • E-book
  • 2018
  • 2019
  • 2020

Dodaj cytat z książki Na wyspie