Kup teraz - 14 ofert w cenie od 15.83 zł do 22.48 zł

Dogman (tom 2)
komiksy
Stanisław Kroszczyński
literatura dziecięca dogman

Nie wiedziałam, czy ten typ humoru mi podpasuje, nie musiał, moje dzieciaki bawiły się wybornie. Dogman to bohater, którego bez wątpienia potrzebują wszyscy!

PIES 2

„Najlepsza książka o gliniarzu z psią głową, jaką kiedykolwiek napisano” (prababcia George’a) powraca. Zabawa z pierwszym tomem była naprawdę udana i taka sama jest też w przypadku ciągu dalszego. Komu więc podobał się tamten komiks, z tego będzie równie zadowolony. Kogo nie kupił, nie kupi i tym razem. A kto nie zna, a lubi „Kapitana Majtasa” i podobne mu klimaty,...

Książka była superowa!

„Jeśli lubisz akcję… dreszcz emocji… i śmichy…” seria o Dogmanie jest dla ciebie 🙂 Ze swojej strony polecam 🙂

Szerzej o książce + zdjęcia na moim blogu:

• Przeczytane w 2019
  • Z biblioteki
  • Komiksy
  • Komiks
  • 2019
  • Recenzje 2019

Dodaj cytat z książki Dogman. Bierz go!