Goniąc czarne jednorożce

Marek Zmysłowski biografia, autobiografia, pamiętnik 384 str.
Agora
biografia, autobiografia, pamiętnik
afryka biznes startupy biografie technologia inwestycje

Agora
biografia, autobiografia, pamiętnik
afryka biznes startupy biografie technologia inwestycje

Kup książkę

#JAWAMPOKAŻYZM

Świetna książka i bardzo dobrze napisana. Tak własnie powinno się pisać wszelkiej maści biografie - bezpośrednio do czytelnika z własnymi przemyśleniami, a nie suche fakty jak na smutnej lekcji historii.

Pomimo, że sama książka nie dotyczy biznesu w PL czy naww t w EU to można wiele z niej wyciągnąć dla siebie, a może nawet zmienić myślenie na pewne tematy.

Super książka. Nie sądziłem, że aż tak mnie wciągnie. Czytając czułem się jak kupmpel autora, który opowiada mi co ostatnio się u niego działo, kiedy się nie widzieliśmy. Niesamowita historia, która wiele nauczyła mnie o biznesie, Afryce i biznesie w Afryce. Autor pisze lekko, na luzie z fajnymi wstawkami bezpośrednio do czytelnika.

Super pozycja! Niezwykle ciekawy temat (budowanie kariery i finansowego sukcesu od poziomu zero na koszalińskim osiedlu), jak się zdaje, pokazany z rzadką szczerością i otwartością; do tego sama historia jest fascynująca, z mnóstwem szczegółów i anegdot. Afryka Zmysłowskiego to nie jest bedeker ani reportaż po sawannach czy parkach narodowych - to opowieść o życiu i...

Ciekawa książka. Warta przeczytania choć momentami ciężko mi się czytało.

Opowieść handlowca w różnych firmach......Ciekawa są opisy Afryki, historie z duża dozą szczerości . Dostałem z bp dobrze prEczytana. Historia nieco jednostronna. Opowieść z drugiej strony mogłaby wyglądać innaczej . The true story is out there
Niscy panowie , brzydkie kobiety nie czytajcie :) jeśli inwestujecie tez nie .
Kręgosłup moralny innajwazniejsze w zyciu dupeczki...

Bardzo dobrze napisana, trzymająca w napięciu, historia o zupełnie rozwijającym się rynku afrykańskich start-upów.

ciekawe studium wiedzy biznesowej budowanej niezależnie od etycznych wartości.

Książka, która można przeczytać zarówno jako wciągającą książkę przygodową jak i podręcznik coachingowy. Mega wciągająca. Co mi się szczególnie podobało, to fakt, że autor nie pokazuje się jako super bohater, ale człowieka, kóremu po prostu czasem nie wyszło.
Audiobook bardzo fajnie przeczytany

Fascynująca książka, szczególnie dla osób, które są wizjonerami, mają duszę startupera, chcą tworzyć, rosnąć i szybko się nudzą przy powtarzalnych czynnościach ;-)

Bardzo "moja" tematyka. Gwiazdka mniej za to, że niektóre wątki były za krótkie. Gratuluje autorowi... wielkiej odwagi (napisałbym inaczej ale mogą to czytać dzieci) do prowadzenia biznesu w tak wymagających warunkach :) Książka bardzo warta przeczytania.

• 2019
  • Audiobook