Goniąc czarne jednorożce

Agora
afryka biznes startupy biografie technologia inwestycje
biografia, autobiografia, pamiętnik
afryka biznes startupy biografie technologia inwestycje

Polecam, można się oderwać od codziennej rzeczywistości i nauczyć się co jest w życiu ważne. do tego wszyscy w wieku zbliżonym do autora - must read

Autor bez doświadczenia. Zdania takie zwykłe. A książka rewelacyjna. Taka prawdziwa, taka... swojska. Marek przybliżył mi Afrykę jak nikt przed nim (ani Szklarski, ani Halik, ani Cejrowski). Do tej książki będę wracał.

Bardzo dobra

Historia człowieka, który w rozdaniu zebrał wszystkie asy, inteligencję, odwagę, urodę i niezłomność, umiejętność zjednywania sobie ludzi i szczęście.
Nikt przecież nie mówił, że życie jest sprawiedliwe ;)

Z tych książek, co zmieniają życie czytelnika, jeśli on jest do tego gotów i tego chce.
Autor hojnie podzielił się niesamowitymi, a co najcenniejsze, rzeczywistymi historiami ze swojego życia.
Swoją włożoną w tekst energią oraz szaloną nie raz szczerością autor sprawnie rujnuje jakiekolwiek iluzje odnośnie naszego świata.
Ta książka zdecydowanie wskoczyła na miejsce lidera...

#JAWAMPOKAŻYZM

Świetna książka i bardzo dobrze napisana. Tak własnie powinno się pisać wszelkiej maści biografie - bezpośrednio do czytelnika z własnymi przemyśleniami, a nie suche fakty jak na smutnej lekcji historii.

Pomimo, że sama książka nie dotyczy biznesu w PL czy naww t w EU to można wiele z niej wyciągnąć dla siebie, a może nawet zmienić myślenie na pewne tematy.

Super książka. Nie sądziłem, że aż tak mnie wciągnie. Czytając czułem się jak kupmpel autora, który opowiada mi co ostatnio się u niego działo, kiedy się nie widzieliśmy. Niesamowita historia, która wiele nauczyła mnie o biznesie, Afryce i biznesie w Afryce. Autor pisze lekko, na luzie z fajnymi wstawkami bezpośrednio do czytelnika.

Super pozycja! Niezwykle ciekawy temat (budowanie kariery i finansowego sukcesu od poziomu zero na koszalińskim osiedlu), jak się zdaje, pokazany z rzadką szczerością i otwartością; do tego sama historia jest fascynująca, z mnóstwem szczegółów i anegdot. Afryka Zmysłowskiego to nie jest bedeker ani reportaż po sawannach czy parkach narodowych - to opowieść o życiu i...

Ciekawa książka. Warta przeczytania choć momentami ciężko mi się czytało.

Opowieść handlowca w różnych firmach......Ciekawa są opisy Afryki, historie z duża dozą szczerości . Dostałem z bp dobrze prEczytana. Historia nieco jednostronna. Opowieść z drugiej strony mogłaby wyglądać innaczej . The true story is out there
Niscy panowie , brzydkie kobiety nie czytajcie :) jeśli inwestujecie tez nie .
Kręgosłup moralny innajwazniejsze w zyciu dupeczki...

Dyskusje

• 2019