Dotyk Crossa

Sylvia June Day Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Rozpalona (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Bared To You
2019-01-30
2012-04-03
Świat Książki
Bared To You
Rozpalona (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
2019-01-30

Faktycznie, trochę za bardzo Greyowe, trochę też przydługie, ale za to opisy są naprawdę barwne ;p

Chyba ktoś tu chciał odnieść sukces na fali Greya... Wiele wątków jest podobnych. Książka spoko i lekko się ją czytało. Ale te podobieństwa trochę mi przeszkadzały

Jako wielbicielka książek dla kobiet nie mogłam przejść obojętnie obok tej pozycji, która została przetłumaczona na trzydzieści sześć języków. Jest to romans z zabarwieniem erotycznym, w którym jak się okazuje - wszystko opiera się na klasycznym wątku miłosnym, którego zwycięstwo nie jest rzeczą pewną.

Bohaterką książki jest Eva Tramell, która tuż po studiach zostaje...

ksiazka taka sobie, srednia.

Żenujący poziom literatury. Książka napisana celem żeru na prymitywnych pragnieniach kobiet z nieciekawym życiem, fantazjujących o czymś więcej.

Wyjątkowo tandetna fabuła, niebywale kretyńskie dialogi. Rzekoma pikanteria zakrawa na przemoc, gwałt, będąc de facto obrażającą dla kobiet, które sprowadza się tutaj do poziomu totalnej ameby.

Bohater oczywiście wyjątkowo...

Książka przeciętna. Wiele wątków przypominało mi Greya

Książkę przeczytałam, ponieważ każdy opowiada, że jest warta przeczytania. Przyznaje się bez bicia - nie czytałam 50 twarzy Greya, więc nie mam odniesienia (ponieważ są opinie, że Cross to podróbka Greya). No cóż skupmy się na fabule.

Zaczyna się standardowo jak to u książek tego gatunku. Dziewczyna poznaje przystojnego i bogatego faceta, na którego wpada przypadkiem i...

Rezygnuję po przeczytaniu 20% ebooka. Ciężko się tę książkę czyta, szczególnie przez śmiechu warte dialogi i okropnie toksyczną relację między bohaterami. Tego typu książki są chyba nie dla mnie.

Pierwsza część się nawet fajnie czyta chociaż podobna do Greya.

Takiej oceny to nigdy nie dałam żadnej książce. Temat tak oklepany i prosty, że poprostu banał. Sluchałam tego na audiobooku i lektorka rownież nie mogła się w czuć w tekst okaleczając go dodatkowo.

Dyskusje

11 898