Dotyk Crossa

Sylvia June Day Wydawnictwo: Wielka Litera Cykl: Rozpalona (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Bared To You
Rozpalona (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Ksenia Sadowska
literatura erotyczna seks

Rezygnuję po przeczytaniu 20% ebooka. Ciężko się tę książkę czyta, szczególnie przez śmiechu warte dialogi i okropnie toksyczną relację między bohaterami. Tego typu książki są chyba nie dla mnie.

Pierwsza część się nawet fajnie czyta chociaż podobna do Greya.

Takiej oceny to nigdy nie dałam żadnej książce. Temat tak oklepany i prosty, że poprostu banał. Sluchałam tego na audiobooku i lektorka rownież nie mogła się w czuć w tekst okaleczając go dodatkowo.

Od pierwszych stron bije podobieństwo z Grey'em, czułam się jakbym już czytała tą historię.
Ogólnie dobre czytadło, jednak nic nie wnoszące do życia :) Takie dla zabicia czasu

Lepszy niż Grey

audio -świetna czytająca -świetna aktorka Olga Bołądź
dla starszej młodzieży - dla mnie była to bezpruderyjna, zabawna książka, uśmiałam się do łez podziwiając autorkę / tłumaczkę za wyszukane i mało powtarzające się określenia męskich klejnotów i ich poczynań
No cóż... może amerykańscy milionerzy tak mają z tą miłością i seksem
książka trafiła do mnie przypadkowo, ale...

Długo się zastanawiałam czy przeczytać....teraz twierdzę, że za długo czekałam. Na prawdę polecam

Jakiegoś wielkiego szału nie ma. Dość szybko się czyta ale jak dla mnie jest za dużo scen seksu i wkurza mnie jak seks jest lekarstwem na wszystko. Zaczęłam czytać druga część i jak na razie pierwsza część przypadła mi bardziej do gustu.. Pomimo wszystko postaram się przeczytać kazda część.

Niespójne mi się wydaje. Czegoś brak. Niedopracowani bohaterowie. Niedopracowana historia.

😍💋

Dyskusje