Salem's Lot

Doubleday
horror

Kup książkę

Opinie [1 018]

Wciągająca, Wrecz magiczna opowieść Kinga. Tematyka wampirów i krwiopijstwa nigdy mnie nie interesowała, jednak z ręki mistrza przeczytałem ja jednym tchem. Pojedynek dobra ze złem, gdzie nie zawsze dobro wygrywa to jest coś co lubię :)

Bardzo dobra ksiazka, jak to u Kinga moglaby byc nieco krotsza i nic by sie nie stalo, ale czyta sie baardzo przyjemnie. W kilku momentach calkiem straszna.

Bardzo interesująca i wciągająca, całe szczęście wcale nie przypomina Zmierzchu ani Pamiętników Wampirów.

Była to pierwsza książka tego autora, którą przeczytałam i od razu się zakochałam. Jeśli ktoś się zastanawia, to nawet nie ma nad czym - warto!

Świetny horror, bardzo wciągający !!

Jak dla mnie - powieść jest taka sobie.
King próbował naśladować Brama Stokera w wielu kwestiach, ale z bólem serca przyznaję, że w tym przypadku do Brama Stokera mu daleko.
Trochę się nudziłem czytając, postacie mnie nie zachwyciły, tak samo zresztą jak zastosowane rozwiązania fabularne. Jeżeli powieść w czymś dorównuje "Draculi", to jest to bez wątpienia dość...

Do książki podchodziłam 3 razy. Za czasów liceum lubowałam się w horrorach Kinga czy to Mastertona..Z czasem przeniosłam się na kryminały i tak zostało do dzisiaj. Początek wchodzi ciężko..Czyta się czyta a oko samo zamyka..Niemniej warto dać szansę, bo potem książka już wkręca. Nazwałabym to dobrym, w starym stylu klasycznym horrorem. Dla fanów Kinga podejrzewam, że jest...

Bardzo dawno nie sięgałem po Kinga, po przerwie, wręcz pożarłem książkę w dwa wieczory.
Świetny horror, bardzo dobrze opisane sceny, brak dłużących się opisów, zbędnego tekstu, powieść cały czas trzyma w napięciu.
Fanom autora, którzy jeszcze nie czytali Miasteczka Salem, gorąco polecam.

Bardzo dobra historia, wciągnęła mnie niesamowicie i przyprawiła o ciarki, za co szczerze uwielbiam horrory Stephena Kinga.

Klasyczna opowieśc o wampirach w stylu Kinga.

19 534
    7 101