Przywołanie z mroku

Maria Cimek Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza biografia, autobiografia, pamiętnik
Krajowa Agencja Wydawnicza
Katyń Kozielsk II wojna światowa listy listy miłosne 1939 1940 dwudziestolecie międzywojenne
biografia, autobiografia, pamiętnik
1994-01-01

Przepiękne, autentyczne świadectwo miłości dwojga młodych ludzi tragicznie przerwanej przez wojnę. Mąż Autorki, Adam Cimek, żołnierz Wojska Polskiego, został zamordowany w Katyniu. Świadectwem ich uczucia są listy pisane od połowy lat 30. aż do jego śmierci - wszystkie ujęte w niniejszej książce. Niesamowita podróż w czasie, wciągająca bardziej niż niejeden serial.