Listy do Dawkinsa

The Dawkins Letters: Challenging Atheist Myths
popularnonaukowa
Dagmara Kowalewska
Bóg wiara religia ateizm racjonalizm

W zderzeniu ze słynną książką Richarda Dawkinsa "Bóg Urojony" zrobiło mi się ciężko na duszy, ponieważ z wieloma przykrymi założeniami autora zwyczajnie nie mogłam sobie poradzić.
Pan David Robertson swoją pozycją bardzo mi pomógł. W swoich listach wchodzi w polemikę z Dawkinsem, odnosząc się bezpośrednio do treści rozdziałów "Boga Urojonego" i umiejętnie obala tezę po...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Listy do Dawkinsa