Metoda Montessori. Do trzeciego roku życia

Charlotte Poussin Wydawnictwo: Wydawnictwo RM poradniki dla rodziców
Katarzyna Skawran
Wydawnictwo RM
poradniki dla rodziców
Katarzyna Skawran

2092

Świetna książka, recenzja na blogu - http://clepatches.com/metoda-montessori-do-trzeciego-roku-zycia-rady-dla-rodzicow-i-zabawy-dla-dzieci-na-caly-dzien-charlotte-poussin-recenzja/

Książka, która ośmiela się powiedzieć coś oczywistego. Edukacja, zaczyna się od narodzin i nie polega na kształtowaniu człowieka, ale na pomaganiu mu w budowaniu siebie. Edukacja to przygoda życia trwająca od przyjścia człowieka na świat do jego śmierci.
Oto książka, która wyjaśnia prostą prawdę: nasze dziecko, od chwili narodzin, jest kompletną jednostką- ze swoimi...

Ładnie wydana, dużo zdjęć i kolorowych wytłuszczeń. Szybko się czyta, ale chyba na tym zakończyłabym wymienianie plusików. Książka bardzo ogólnie określa etapy rozwoju dziecka. Rozwój ogólny, porady ogólne, zabawy ogólne. Temat liźnięty. Opinia tez szybko pisana dla tej książki. Czy polecam...raczej średnio. Przeczytać można ale nie trzeba:)

• 2019
  • 2020