Given #3

komiksy
Tomasz Molski
Boys Love
manga yaoi dramat romans szkolne życie okruchy życia kotori muzyka

Po bardzo dobrze przyjętym debiucie na scenie kariera kapeli nabiera rozpędu. Powstają konta na wszystkich social mediach, sesje zdjęciowe promujące grupę oraz nowa nazwa symbolizująca nowy początek.
Oczywiście, to wszystko rozgrywa się równocześnie z problemami miłosnymi całego zespołu.
Uenoyama nadal czuje się niezręcznie w towarzystwie Mafuyu, mimo że jego uczucie jest...

Emocje po koncercie zeszły, a związek Mafuyu i Uenoyamy w końcu zaczyna kiełkować. Sama kapela również zyskuje nazwę i powoli się rozwija.
Reakcje Uenoyamy zdecydowanie rozwalają tak samo jak w anime. Poznajmy też zalążek historii Harukiego i Kajiego, ale nie ukrywam, że wolałabym chyba dłużej przyglądać się pierwszym krokom związku Uenoyamy i Mafuyu.

Ta część jest już lepsza niż tom drugi. Jestem bardzo ciekawa jak rozwinie się relacja Haruki i Akihito, podejrzewam, że może się sporo dziać.

Ubóstwiam! <3

• Manga