Given #4

komiksy
Tomasz Molski
Boys Love
manga yaoi dramat romans szkolne życie okruchy życia kotori

Nie wiem co teraz myśleć o Harukim i Akihiko, mimo że ten tom był całkowicie im poświęcony. Nie mam kompletnie pojęcia czy dostaną happy end czy nie i czy ja osobiście chce dla nich happy end.
Jestem też ciekawa nowej piosenki Mafuyu i strasznie mnie cieszy, że on i Uenoyama ROZMAWIAJĄ! To jest coś na co cierpi większość romansów nieważne czy to BL czy nie, ale bardzo...

Teraz jeszcze nadgonić anime...

„Given” zdobyło moje serce już przy pierwszym tomiku. Kiedy wyszedł czwarty, nie mogłam po niego od razu sięgnąć i ubolewałam nad tym naprawdę długi czas. Teraz jednak nadszedł ten moment, kiedy jestem po lekturze wszystkich czterech tomików...

Ta seria z tomu na tom robi się coraz lepsza. Jestem bardzo ciekawa jak rozwinie się relacja Akihito o Haruki.

• Manga
  • Mangi