Nowa rzeczywistość lat 1945-1948 w powiatach: kutnowskim, gostynińskim i łowickim.

Piotr Artur Stasiak Wydawnictwo: Muzeum Regionalne w Kutnie historia
Muzeum Regionalne w Kutnie
aparat bezpieczeństwa PRL okres stalinowski PRL
historia
aparat bezpieczeństwa PRL okres stalinowski PRL

Okładka książki Pismo. Magazyn opinii, nr 6 (18) / czerwiec 2019 Simon Armitage, Tatiana Bondareva, Saleh Diab, Ewa Drygalska, Natalia Grosiak, Karol Grygoruk, Sarah Hall, Paweł Jaroński, Grzegorz Kasdepke, Kacper Kwiatkowski, Piotr Leszczyński, Karolina Lewestam, Matlak Michał, James Millward, Justyna Pobiedzińska, Denise Riley, Piotr Artur Stasiak, Kazik Stańczak, Monika Szewczyk-Wittek, Mike Urbaniak, Jonathan Watts, Milena Zatylna, Łukasz Zawada, Juliusz Ćwieluch
7,4
Pismo. Magazyn... Simon Armitage, Tat...