Galileusz

Okładka książki Galileusz
Erich Schonebeck Wydawnictwo: Książka i Wiedza biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Książka i Wiedza
1961-01-01
1961-01-01

Książkę znalazłem kiedyś wyrzuconą z biblioteki koła naukowego, na schodach do akademika. Moim zdaniem jest to bardzo interesująca książka. Jest jedną z tych, które przeczytałem "od razu". Czyta się ją lekko i cały czas z zaciekawieniem. Nie jest to zwykła książka biograficzna, lecz szczegóły biograficzne są wplecione w przepiękną opowieść o życiu Galileusza. Jako naukowiec na każdym kroku utożsamiałem się z głównym bohaterem.
Moją opinię podzieliły trzy inne osoby którym książkę pożyczyłem.

Dodaj cytat z książki Galileusz