Tonąca w błękicie

Okładka książki Tonąca w błękicie
Magda Mila Wydawnictwo: Habanero Cykl: Żywioły (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Żywioły (tom 1)
Habanero
2018-07-24
2016-03-07
romans erotyk trójkąt

Okładka książki Zakazany romans Magda Mila, Aga Novakova
Ocena 5,8
Zakazany romans Magda Mila, Aga Nov...
Okładka książki Oddaj mnie Magda Mila, Aga Novakova
Ocena 0,0
Oddaj mnie Magda Mila, Aga Nov...

No cóż.. seks wszędzie, co chwilę, na początku praktycznie cały czas. Jednak sama nie wiem..był opisany w subtelny sposób- tak, że nie odczuwałam dyskomfortu, ani zażenowania. Krótki wątek kryminalny, w zasadzie niezauważalny trochę wzbogacił ich historię. Co nie zmienia faktu, że brakowało mi jakiejś więzi między bohaterami, może dlatego, że zaczęli od 🔺️, a związek zaczęli praktycznie od razu. Jeśli chodzi o ocenę, to książka jest napisana bardzo dobrze, bardzo dobrze się ją również czyta, a momentami było gorąco jak w piekle. W sumie całkiem fajna.

Z twórczością autorki spotkałam się już kiedyś i kolejny raz się nie zawiodłam. Historia kobiety po przejściach której udaje się spełnić fantazję i dwóch tajemniczych mężczyzn. Układ idealny, bez zobowiązań ale jak to bywa wkrada się niespodziewanie uczucie :)..... Książka świetnie napisana lekkie pióro, super fabuła, sceny sexu dopełnione ze smakiem. Polecam czytelniku całkiem przyjemny erotyk :)

Bardzo odważna książka, ciekawa historia, huragan emocji. A pomyśleć że dla mnie Dzikie noce były odważne... Mnóstwo scen zmysłowego seksu.

Samotna matka dwójki dzieci, atrakcyjny, przebojowy singiel z tajemniczą przeszłością jak ognia unikający zobowiązań. Przypadkowe spotkanie zakończone szalonym seksem. A potem dołącza ktoś trzeci. We trójkę spalają w namiętności i żądzy. A potem ona i on zakochują się w sobie. Ona ucieka bo nie chce się angażować, on nie ma zamiaru zmieniać swojego dotychczasowego życia. W tej książce znajdziemy odpowiedzi na to jak silna jest miłość i czy na tyle by przewalczyć demony przeszłości. Czy dla miłości bohaterowie będą skłonni zamienić swoje dotychczasowe życie?
Podobało mi się. Ciekawa fabuła. Mocne wątki erotyczne i bohaterowie, których polubiłam niemal od pierwszej strony.
Przez książki Magdy Mili praktycznie się płynie. Jak się zacznie to trudno się zatrzymać. Dobrze się czyta, łatwy, obrazowy język, a przy tym nie miałam poczucia niesmaku czy zażenowania, nieprzegadana.

Niezłe otwarcie w trójkącie. Absolutnie ciekawie prowadzona akcja. Trochę od połówki siada. A końcówka mocno taka sobie. Ale dla momentów warto.

Autorka pisze w typowych swoich klimatach. Czyli dla osób lubiących trójkąty i Bdsm. Nie przepadam za takimi klimatami. Fabuła bardzo mi się spodobała i dlatego taka ocena.

Na półkach: , , , , ,

Książka ciekawa do pewnego momentu, nawet zaskakująca. z tym, że mniej więcej od połowy stała się ckliwa i sztampowa. Zawsze w tego typu literaturze facet musi być przystojny i bogaty. Kupować samochód, fundować egzotyczne wakacje, zmienić swój styl życia dla nowo poznanej kobiety (mimo, że lubi swingować i pieprzyć się w trójkącie). Główna bohaterka też nie lepsza, nigdy nie była w trójkącie, ale to pokochała od pierwszego razu. Podobnie z seksem analnym i podwójną penetracją. Wracając do faceta... Czy naprawdę "przeciętny" facet ( z normalnym wyglądem i medianą zarobków na średnim poziomie krajowym) nie może być bohaterem tego typu powieści. Ocena adekwatna do przyjemności. Brawa za trójkąt.

Do tej książki długo się zabierałam. Opis sugerował odważny erotyk, a niekoniecznie za takimi przepadam. Jednak po zapoznaniu się z innymi pozycjami autorki i przekonaniu się, że poza seksem jej książki mają ciekawą fabułę, skusiłam się i na tę serię. I bardzo się cieszę, bo na pewno na pierwszej części nie poprzestanę.
Historia Lilki, Tomka i ...Piotra zainteresowała mnie. O ile seksu, i to naprawdę wyuzdanego jest w niej ogrom, tak nie brakuje też elementu emocjonalnego i wątku sensacyjnego, może niezbyt wyszukanego, ale urozmaica fabułę. Początkowo czysto fizyczna relacja z dwoma przystojnymi i seksowynmi mężczyznami, zaczyna dla Lilki znaczyć coś więcej. Lilka miota się między swoimi potrzebami seksualnymi a potrzebą ciepła i miłości. Autorka skrzętnie rozwiązała tę sytuację i wybrnęła z trójkąta, dając jednocześnie zaczątek kolejnej historii, po którą niezwłocznie sięgam.

Historia Lilki, Tomka i ...Piotra zainteresowała mnie....

Przypadkowe spotkanie, uśmiech, gest. Wymiana spojrzeń, słów, dotyku. Moment, w którym wiesz, że za chwilę twoje najbardziej skrywane fantazje zaraz się spełnią. Twój oddech przyspiesza, serce nabiera rozpędu. Decydujesz się spróbować i podjąć ryzyko w tej szaleńczej grze. W grze, w której główną wygraną jesteś ty i twoje pragnienia… „Tonąca w błękicie” autorstwa Magdy Mili, to opowieść o poszukiwaniu siebie w świecie erotycznych doznań. W świecie, w którym albo można utonąć albo zwycięsko wypłynąć na powierzchnię pożądania.

Lilka – to kobieta na lekkim życiowym zakręcie. Na koncie ma już rozwód i dwójkę nastoletnich dzieci. Sama realizuje się w pisaniu zarówno dla redakcji oraz łapiąc prywatne zlecenie. Krok po kroku zaczęła na nowo dopasowywać puzzle własnego życia. Jej przyjaciółka Anka sukcesywnie stara się jej dopomóc w znalezieniu szczęścia, umawiając ją na kolejne randki. Jak łatwo się domyśleć – efekt tych działań jest dość mizerny. Zupełnie jakby zabrakło atrakcyjnych mężczyzn dookoła… Ale tak jak zawsze. Gdy szukasz kogoś, to trafiasz na samych nieodpowiednich ludzi. Kiedy odpuszczasz – uczucie samo puka do twych drzwi.

I te wpojone schematy, co można a czego nie. Co wypada, a co jest zabronione. Wszak nie powinno być żadnych odstępstw od roli przykładnej matki czy wzorowej żony. Fantazje? Najlepiej zamieść je pod dywan i udawać, że ich nie ma. Pragnienia? To przecież tylko wymysł wyobraźni.

Nieplanowane spotkanie
Kandydat na randkę w ciemno nie pojawił się. Zamówiony drink powoli opuszczał szklankę, a Lila była już gotowa wrócić do swojego przytulnego mieszkania we własnym i tylko własnym towarzystwie. Jednak jej plan został zakłócony przez przystojnego bruneta, którego miała okazję poznać wcześniej na pokładzie samolotu z jej ukochanego Paryża. Przypadek? No cóż, życie pisze czasami różne scenariusze. W samolocie wydał jej się nadętym arogantem i nawet przyjemna aparycja nie załagodziła tego wrażenia. Jednak teraz przy barze był zupełnie inny. Miły, szarmancki i z pewnością intrygujący… Rozmowa zaczęła nabierać cielesnego wymiaru. Szepty, pieszczoty, erotyczne napięcie…

Dwie godziny później wiemy już o sobie wystarczająco dużo, żebym z przyjemnością myślała o jego ręce gładzącej moje udo. Podoba mi się to, nawet bardzo, ale czuję się trochę nieswojo. Tomek jest zabawny, interesujący i coraz bardziej mnie pociąga. Jego spojrzenie, zapach, dotyk, pod którym drżę – to sprawia, że intensywnie myślę, gdzie powinnam postawić granicę
Słowa wypowiadane do ucha stawały się coraz odważniejsze. Nieśmiałe pocałunki były intensywniejsze. Lila dała się ponieść pożądaniu. Namiętny seks, jakiego już dawno nie doświadczyła, przeniósł ją w inny wymiar rozkoszy. Nie poznawała siebie. Nie wiedziała, że potrafi być taka wyzwolona. A to był dopiero początek.

Dotyka językiem łechtaczki i delikatnie zaczyna krążyć wokół niej. Znowu jęczę. Czuję ogromne napięcie i skumulowaną, czekającą na uwolnienie przyjemność. Podnoszę głowę i otwieram oczy, żeby zobaczyć jego twarz. Wygląda niesamowicie – tak skupiony na dawaniu mi przyjemności i tak zachwycony tym, co robi. Rozkoszuję się tym, co jego język wyprawia z moim ciałem.
Pobawmy się w trójkąt
Kobiety marzą o trójkącie z mężczyznami. Chcą być obiektem pragnień. Chcą czuć męskie pożądanie w ustach, w cipce i w… Tylko, mało która z niewiast się do tego przyzna. Jeszcze mniej – spełni taką fantazję.

Lila tego nie planowała. Zatracona w uniesieniu z Tomkiem, zamarła widząc w drzwiach Piotra. Mężczyznę, który szybko dołączył do ich miłosnych igraszek. Lęk przed nieznanym prędko się ulotnił, a ona wkraczała na kolejny poziom wyuzdania.

Zaplatam mu ręce na szyi. Podnosi mnie do góry, a ja opieram uda na jego biodrach. Wchodzi we mnie ostrożnie. Głośno jęczy. Jego penis mnie wypełnia, a ja odpływam w jego silnych ramionach. Tomek trzyma mnie pewnie i raz za razem nasadza mnie na siebie. Za mną staje Piotr. Wtula twarz w moje włosy, muska wargami szyję i pieści moje piersi. Jego członek przesuwa się między moimi pośladkami
Walka o wygraną
Każdy związek to huśtawka emocji, oddawania siebie w zamian za zabieranie cząstki drugiej osoby. Bycie we dwójkę jest nie lada wyzwaniem, a co dopiero, gdy układ składa się z trzech elementów… Sinusoida uczuć wpierw wznosi na wyżyny szczęścia, by zaraz potem zaliczyć bolesny upadek. To jest trudna i niebezpieczna gra, w której trudno aż o trójkę zwycięzców…

„Tonąca w błękicie” to bez wątpienia powieść, która wciąga i pobudza wyobraźnię. Strona za stroną wiążemy się coraz bardziej z Lilą i jej miłosnym przeżyciami. Czasami jej zazdrościmy, a czasami mamy ochotę wstrząsnąć ją mocno, by się opamiętała. By nie tonęła za szybko w tym błękicie…

Jako kobieta polecam tą książkę nie tylko paniom. Zachęcam, aby sięgnęli po nią również Panowie, którzy mają ochotę zgłębić tajniki kobiecych namiętności. A tych jest niemało 😉

Książka trochę mnie zawiodła wątkiem romantycznym między Lilą a Tomkiem. Jako erotyk świetna. Podobał mi się trójkąt głównych bohaterów, było naprawdę gorąco. Ale relacja poza lóżkowa Lili i Tomka była nijaka. Nie mam pojęcia kiedy oni się w sobie zakochali. W ogóle nie czułam żadnej miłości między nimi, a nawet chemii. Poza tym strasznie mało było Tomka. Nie dało się go poznać i polubić. O wiele lepsza była relacja Lilka - Piotr. Dla Piotra sięgnę po drugą część. Po pierwszej części stwierdzam, że to raczej całkiem przyzwoite erotyki bez większej fabuły i z kiepsko zarysowanymi bohaterami. Ale opisy seksu dobrze napisane, chociaż słowo "dupcia" było irytujące i infantylne z deka.

Magda Mila Tonąca w błękicie Zobacz więcej