Tonąca w błękicie

Okładka książki Tonąca w błękicie Magda Mila
Okładka książki Tonąca w błękicie
Magda Mila Wydawnictwo: Habanero Cykl: Żywioły (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Żywioły (tom 1)
Habanero
2016-03-07
2016-03-07
erotyk romans

Okładka książki Zakazany romans Magda Mila, Aga Novakova
Zakazany romans Magda Mila, Aga Nov...

Jeśli szuka się ostrzejszej erotyki,ale przy tym z bohaterami z charakterem,niepłytką i ciekawą relacją,z emocjami, to ta książka może być dobrym wyborem.Wiadomo co jest tutaj motywem przewodnim,jednak to nie tylko o tym.

Pikantne, ale nic poza zapowiedź okładkową. Zaskoczyło mnie jak przyjemnie rozwinęły się dialogi, choć te świntuszące trochę zgrzytały.

Magda Mila podobno jest świetna w erotykach. To moje pierwsze zetknięcie z jej twórczością. I co? I jestem bardzo, bardzo zadowolona. Takie historie to ja lubię: wciągające, dużo się dzieje, ciągle nowe wątki...
Początek historii zaczyna się od wzajemnej niechęci Tomka i Lilki, kolejne spotkanie prowadzi ich do łóżka. Niezobowiązujący seks, początkowo nawet w trójkącie, kończy się płomiennym uczuciem.

W książce jest dużo niegrzecznych scen erotycznych. Wyobraźnia na pewno nie jest tutaj potrzebna, więc jeśli ktoś woli subtelne, niedomówione akty miłosne, to raczej nie tu. Mnie to nie przeszkadza. Cała historia jest bardzo efektowna. Ciekawa, burzliwa, w końcówce to nawet słodka.
Postać Lilki trochę denerwująca.

Autorka ma lekki styl, pozbawiony filozofii rodem z Colelho i książkę czyta szybko.

Uwielbiam tę pisarkę, w swojej kategorii nie ma sobie równych. Do tego absolutnie moje klimaty. Warsztatowo jest świetnie, nie mam niczego do zarzucenia. Rzadko kiedy się zdarza, żeby ktoś tak zręcznie i czysto technicznie, powiedziałabym nawet edukacyjnie, poruszał temat trójkąta. Seks-sceny przedstawione są umiejętnie, ze smakiem, nie raziło mnie ani jedno zdanie. Jako erotyk zdecydowanie polecam

Bardzo hot :)

Bardzo hot :)

No cóż.. seks wszędzie, co chwilę, na początku praktycznie cały czas. Jednak sama nie wiem..był opisany w subtelny sposób- tak, że nie odczuwałam dyskomfortu, ani zażenowania. Krótki wątek kryminalny, w zasadzie niezauważalny trochę wzbogacił ich historię. Co nie zmienia faktu, że brakowało mi jakiejś więzi między bohaterami, może dlatego, że zaczęli od 🔺️, a związek zaczęli praktycznie od razu. Jeśli chodzi o ocenę, to książka jest napisana bardzo dobrze, bardzo dobrze się ją również czyta, a momentami było gorąco jak w piekle. W sumie całkiem fajna.

Z twórczością autorki spotkałam się już kiedyś i kolejny raz się nie zawiodłam. Historia kobiety po przejściach której udaje się spełnić fantazję i dwóch tajemniczych mężczyzn. Układ idealny, bez zobowiązań ale jak to bywa wkrada się niespodziewanie uczucie :)..... Książka świetnie napisana lekkie pióro, super fabuła, sceny sexu dopełnione ze smakiem. Polecam czytelniku całkiem przyjemny erotyk :)

Samotna matka dwójki dzieci, atrakcyjny, przebojowy singiel z tajemniczą przeszłością jak ognia unikający zobowiązań. Przypadkowe spotkanie zakończone szalonym seksem. A potem dołącza ktoś trzeci. We trójkę spalają w namiętności i żądzy. A potem ona i on zakochują się w sobie. Ona ucieka bo nie chce się angażować, on nie ma zamiaru zmieniać swojego dotychczasowego życia. W tej książce znajdziemy odpowiedzi na to jak silna jest miłość i czy na tyle by przewalczyć demony przeszłości. Czy dla miłości bohaterowie będą skłonni zamienić swoje dotychczasowe życie?
Podobało mi się. Ciekawa fabuła. Mocne wątki erotyczne i bohaterowie, których polubiłam niemal od pierwszej strony.
Przez książki Magdy Mili praktycznie się płynie. Jak się zacznie to trudno się zatrzymać. Dobrze się czyta, łatwy, obrazowy język, a przy tym nie miałam poczucia niesmaku czy zażenowania, nieprzegadana.

Niezłe otwarcie w trójkącie. Absolutnie ciekawie prowadzona akcja. Trochę od połówki siada. A końcówka mocno taka sobie. Ale dla momentów warto.

Bardzo odważna książka, ciekawa historia, huragan emocji. A pomyśleć że dla mnie Dzikie noce były odważne... Mnóstwo scen zmysłowego seksu.

Magda Mila Tonąca w błękicie Zobacz więcej