Kup teraz - 2 oferty w cenie od 23.92 zł do 58.11 zł

Imam downov sindrom
literatura dziecięca
Aleksandra Brożek
opowiadanie Zespół Downa dziecko z Zespołem Downa

Narratorką tej krótkiej, ale jakże emocjonującej opowieści jest Amelia, mama Dawida - chłopca z Zespołem Downa. Kobieta w prosty sposób opowiada o swoim synu, o tym, że jest inny, ale wyjątkowo. Polecam.

Pięknie ilustrowana, wzruszająca i ciepła historia o chłopcu z nadprogramowym chromosomem i jego kochającej rodzinie. W prosty sposób przybliży dziecku zagadnienia związane z zespołem Downa.

• Dziecionkowe
  • 2020 r.