Rabowanie Egipcjan

Okładka książki Rabowanie Egipcjan
Daniel Kalinowski Wydawnictwo: Daniel Kalinowski religia
religia
Rabowanie Egipcjan. Starotestamentowe wyobrażenia śmierci i zaświatów na tle religii kultur ościennych.
Daniel Kalinowski
2016-01-01
2016-01-01
Szeol Stary Testament Śmierć Zaświaty Piekło.

Według mnie książka uzupełnia temat zaświatów ST i rozstrzyga wiele kwestii spornych. Autor poświęcił sporo czasu na dokładne zbadanie wierzenia Izraelitów w świat pozagrobowy. Książkę polecam w szczególności tym co interesują się tematyką teologiczną, religijną i mitologiczną.

Dodaj cytat z książki Rabowanie Egipcjan