Moja twoja wina

Książnica
rozwódka zdrada Beata Majewska
literatura piękna
rozwódka zdrada Beata Majewska

„Jakie to dziwne, że w ciągu zaledwie pięciu minut można przeżyć więcej emocji w związku niż przez pięć lat jego trwania”. Lubię zdecydowane wejścia, w pierwszym zdaniu powieści otwierające fabułę na to, czego można się po niej spodziewać. Oczywiście pobudzenie zainteresowania nie powinno oznaczać ułatwiania czytelnikowi przewidywań co do rozwoju akcji i jej finału.

W...

To moje kolejne spotkanie z tą pisarką i dopiero zaczynam ją odkrywać,ale już z pewnością mogę powiedzieć że chętnie przeczytam kolejne książki.Zaskakująca historia to mało powiedziane,jak dla mnie totalne zaskoczenie.Urszula dowiaduje się,że mąż ją zdradza od tej chwili jej życie opanowuje chaos.Wyprowadzka na wieś miała być nowym początkiem,ale tak nie było.Przeszłości...

Lubię książki P. Beaty między innymi za to, że nie są przesłodzone i cukierkowe, są życiowe, ukazują trudy z którymi muszą borykać się ludzie w swojej egzystencji. Ta historia jest ciekawa, wciągająca, momentami bardzo zaskakująca, napisana tak, że nie sposób się od niej oderwać, czyta się szybko i lekko. Fabuła fajnie przemyślana. Polecam.

Książki autorki czasami mi się podobają, a czasami nie. Na szczęście w przypadku Moja Twoja wina jestem zadowolona, że po nią sięgnęłam. Co prawda historia w niej opisana jest mało prawdopodobna, ale nie oczekiwałam czegoś realnego.

Ksiązka po którą sięgnęłam tylko i wyłącznie ze względu na wyzwanie czytelnicze.
Książka, którą w skrócie mogę określić mianem "nie w moim guście"
Wydała mi się taka jakaś naciągana a do tego nudna... nudna i jeszcze raz nudna.
Żeby coś się w niej działo a nie działo się. No może z wyjątkiem jednego... jak już ktoś napisał "zbyt dużo zbiegów okoliczności"

Książka generalnie ok, ale jak dla mnie zbyt dużo zbiegów okoliczności.

Świetna. Dla mnie bomba. Nietuzinkowa, nieschematyczna.

Czytało się przyjemnie, ale nie poruszyła mnie za bardzo. Wątpię, żebym ją na długo zapamiętała.

No jak w życiu. Jest szczęście, naciąganie, zdrada, miłość, przyjaźń, gonitwa za kasą, matkowanie facetowi, zazdrość kobiet, rycerskość i chamstwo...każdy znajdzie coś dla siebie!

Dyskusje

• 2018