Kup teraz - 13 ofert w cenie od 6.99 zł do 27.90 zł

Książnica
rozwódka zdrada Beata Majewska
literatura obyczajowa, romans
rozwódka zdrada Beata Majewska

Beata Majewska z pewnością jest solidną pisarką. Potrafi zręcznie zorganizować fabułę i narrację. Dialogi są bardzo zgrabne i w większości przekonujące.

Historia Uli, kobiety w trakcie rozwodu, i jej przeprowadzki na wieś, remontu domu, oraz kiełkującego nowego uczucia była ciekawa, jednak końcówka książki zmieniła się w nudnawą meksykańską telenowelę.

Chyba nie potrafię zachwycać się już obyczajówkami. Nie porwała mnie ta historia.

Genialna pisarka! serdecznie polecam

Fajna książka, czytając którą można i pośmiać się, i powzruszać, a także pomyśleć o tym jak żyć zgodnie ze sobą. Naprawdę polecam:)

Sięgnęłam po tę książkę, żeby uciec od mrocznego klimatu "Białych róży dla Matyldy". Chyba się udało, choć nie do końca to typowy romans, bo i wątek kryminalny tu znajdziemy. Czytało się zaskakująco dobrze i szybko.
Trochę za bardzo bohaterowie czarno-biali, ale generalnie nie jest źle. Chyba nawet sięgnę, bo coś innego autorki, choć z pewnością nie od razu.

Drogi Czytelniku...

Problemy? Znajdą się.
Kłótnie? Tak.
Tajemnice? Oczywiście.
Wiejskie klimaty? Obecne.
Między innymi właśnie to serwuje nam Beata Majewska w swojej książce pod tytułem „Moja twoja wina” (wymowny tytuł, prawda?).
Jaki osiągnęła efekt? By poznać odpowiedź na to...

„Jakie to dziwne, że w ciągu zaledwie pięciu minut można przeżyć więcej emocji w związku niż przez pięć lat jego trwania”. Lubię zdecydowane wejścia, w pierwszym zdaniu powieści otwierające fabułę na to, czego można się po niej spodziewać. Oczywiście pobudzenie zainteresowania nie powinno oznaczać ułatwiania czytelnikowi przewidywań co do rozwoju akcji i jej finału.

W...

To moje kolejne spotkanie z tą pisarką i dopiero zaczynam ją odkrywać,ale już z pewnością mogę powiedzieć że chętnie przeczytam kolejne książki.Zaskakująca historia to mało powiedziane,jak dla mnie totalne zaskoczenie.Urszula dowiaduje się,że mąż ją zdradza od tej chwili jej życie opanowuje chaos.Wyprowadzka na wieś miała być nowym początkiem,ale tak nie było.Przeszłości...

Lubię książki P. Beaty między innymi za to, że nie są przesłodzone i cukierkowe, są życiowe, ukazują trudy z którymi muszą borykać się ludzie w swojej egzystencji. Ta historia jest ciekawa, wciągająca, momentami bardzo zaskakująca, napisana tak, że nie sposób się od niej oderwać, czyta się szybko i lekko. Fabuła fajnie przemyślana. Polecam.

• 2018
  • 2019