Cała ja

Augusta Docher Wydawnictwo: Znak Literanova, OMGBooks literatura obyczajowa, romans
Znak Literanova, OMGBooks
literatura obyczajowa, romans
2018-05-21

Super książka. Polecam nie tylko fankom love story.

Bardzo fajna książka, wciągnęła mnie od pierwszych stron. Świetnie przemyślana fabuła książki sprawia, że nie można się od niej oderwać. Polecam, na prawdę jest warta przeczytania. Stawiam na półkę z ulubionymi.

Milena to dziewczyna z domu w którym nic nie brakowało do czasu aż zmarł tata, jej związek z chłopakiem wyglądał bardziej na przyjaźń ni z na miłość. Wszystkie zdarzenia sprowadzają Milenę do konieczności znalezienia mężczyzny który będzie w niej widział kobietę.. I znajduje. Tylko czy to właściwe? Natomiast Paula to samotna dziewczyna którą w Grabówku próbuje odnaleźć...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jak dla mnie ta książka zasługuje na najlepsze opinie. Świetnie wykreowane postacie. Fabuła bardzo wciągająca. Autorka świetnie manipuluje czytelnikiem. Na początku książki wydaje się że jest to historia dwóch dziewczyn które los źle doświadczył. Jednak na koniec dowiadujemy się że to jedna dziewczyna pod dwoma imionami. Co ją do tego skłoniło. Przeczytajcie, bo historia...

Książkę zaliczam do przeciętnych. Poznajemy tam dwie dziewczyny Milenę i Paulinę do mnie zdecydowanie bardziej przemawiała perspektywa Mileny. W tym przypadku sprawdza się stwierdzenie :Książkę weryfikuje czas - po przeczytaniu byłam niezadowolona i bardzo źle ją oceniła lecz po paru mieisącach dodałam jej pare gwiazdek. Uważam że Augusta Docher ma lepsze pozycje.

Niefortunne sploty zdarzeń sprawiły, że Milena zapominała o swych starych kłopotach, ponieważ ciągle pakowała się w nowe tarapaty. Czy dziewczyna wreszcie odnajdzie szczęście? Jak poukłada się jej życie? I kim jest Paula?

Od początku książki zastanawiałam się, co może łączyć Paule i Milenę. Miałam kilka pomysłów,ale większość nie trafiona. dopiero później zorientowałam się, co je łączy. Bardzo fajna książka, o podejmowaniu trudnych życiowych decyzji. Ale żeby dowiedzieć się, co łączy te dwie dziewczyny, sami przeczytajcie ;)

„... miłość nie liczy lat i nie zna przeszkód. Gdy ludzie się kochają, nie przeszkadza im różnica wieku”
„Cała ja” to powieść pełna dramatów, kontrowersji i miłości. To powieść o kłamstwach, które skrycie ukrywane, celują w najbliższych i ranią do szpiku kości.
Dwie główne bohaterki, zdaje się, że dwa różne charaktery, inny pogląd na życie, a jednak łączy ich jedno. Ból....

Kolejny raz Augusta Docher mnie nie zawiodła. Książka CAŁA JA jest super, począwszy od okładki. Uwielbiam takie poruszające trudne tematy, a tutaj ich nie brakuje. Jest sporo w nich emocji, do samego można powiedzieć końca nie podejrzewałam co może łączyć obie bohaterki. Jeśli chcesz dowiedzieć się co łączy Milenę i Paulę musisz koniecznie przeczytać tę książkę. Gorąco polecam.

dwie dziewczyny,milena zakochana w starszym przyjacielu rodziny oraz paula która próbuje ułożyć sobie życie po dramatycznych przejściach,coś je łączy.trochę naciągany wątek milionowej fortuny,książka raczej dla młodzieży.

Dyskusje

• 2018