Do Polaków. Myśli, mowy i rozkazy

Okładka książki Do Polaków. Myśli, mowy i rozkazy
Andrzej Nowak (historyk)Bohdan Urbankowski Wydawnictwo: Biały Kruk biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Biały Kruk
2017-05-22
2017-05-22
Historia Polski Niepodległość Józef Piłsudski

Niezwykle interesujący zbiór cytatów, wypowiedzi i tekstów Józefa Piłsudskiego. Wydawnictwo Biały Kruk jak zwykle nie zawodzi w kwestii wydania - twarda oprawa, czytelna duża czcionka, piękne ilustracje i fotografie. Polecam!

Dodaj cytat z książki Do Polaków. Myśli, mowy i rozkazy