Hej, Jędrek! Kłopoty z dziewczynami?

Okładka książki Hej, Jędrek! Kłopoty z dziewczynami?
Tomasz Lew LeśniakRafał Skarżycki Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Hej, Jędrek! (tom 6) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Hej, Jędrek! (tom 6)
Nasza Księgarnia
2018-08-02
2018-08-02
literatura polska

Okładka książki Jeż Jerzy. Dzieła zebrane tom 3 Tomasz Leśniak, Rafał Skarżycki
Ocena 7,8
Jeż Jerzy. Dzi... Tomasz Leśniak, Raf...
Okładka książki RELAX nr 33 Dimitri Armand, Piotr Bednarczyk, Julien Blondel, Rafał Chojnacki, Isa Cochet, Pierre Dubois, Ryszard Dąbrowski, Mieczysław Fijał, Krzysztof Garula, Alejandro Jodorowsky, Adam Kmiołek, Maciej Kmiołek, Maciej Kur, Patrice Larcenet, Marcin Lechna, Tomasz Lew Leśniak, Andreas Martens, Maciej Mazur, David Mourão-Ferreira, Jerome Opeña, Robin Recht, Redakcja Relax, Grzegorz Rosiński, Artur Ruducha, Rafał Skarżycki, Michał Studniarek, Mariusz Zabdyr, Andrzej Łaski
Ocena 6,8
RELAX nr 33 Dimitri Armand, Pio...
Okładka książki Coviks-20 Askold Akiszyn, Igor Baranko, Krzysztof Gawronkiewicz, Henryk Glaza, Ernesto Gonzales, Joanna Karpowicz, Zbigniew Kasprzak, Konstantin Komardin, Berenika Kołomycka, Anna Krztoń, Monika Laprus-Wierzejska, Tomasz Lew Leśniak, Shawn Martinbrough, Jan Mazur, Melon, Piotr Nowacki, Unka Odya, Maciej Pałka, Grzegorz Rosiński, Marcin Rustecki, Tomasz Samojlik, Yana Shunyata, Bill Sienkiewicz, Rafał Skarżycki, Marek Skotarski, Wojciech Stefaniec, Dominik Szcześniak, Rafał Szłapa, Tomasz Tomaszewski, Jakub Topor, Robert Trojanowski, Przemysław Truściński, Maciej Tuora, Lucas Varela, Jakub Wiejacki, Agnieszka Wolny-Hamkało, Michał Śledziński, Agnieszka Świętek
Ocena 4,8
Coviks-20 Askold Akiszyn, Igo...
Okładka książki Hej, Jędrek! Znowu pod górkę? Tomasz Lew Leśniak, Rafał Skarżycki
Ocena 8,0
Hej, Jędrek! Z... Tomasz Lew Leśniak,...

Okładka książki Halo! Historia komunikowania się Liliana Fabisińska, Anita Graboś
Ocena 8,5
Halo! Historia... Liliana Fabisińska,...
Okładka książki Hej, Jędrek! Szukasz guza? Tomasz Lew Leśniak, Rafał Skarżycki
Ocena 8,0
Hej, Jędrek! S... Tomasz Lew Leśniak,...

Fajna

Fajna

Opowiadanie w formie komiksu zainteresuje nawet te dzieci, których szczególnie książek czytać nie lubią. Niespodziewane zwroty akcji i inteligentny humor nie pozwolą się jednak od niej oderwać.

Dzięki połączeniu niezwykłych przygód oraz komiksu, powstała zachwycająca książka autorstwa polskich twórców, Rafała Skarżyckiego i Tomasza Lwa Leśniaka. Ciekawe perypetie Jędrka, nie pozwalają oderwać się od niej na zbyt długo, a sam Jędrek wzbudza wielką sympatię. Napisana przystępnym językiem, zabawna historia ciągle wpadającego w kłopoty 10-latka na pewno zainteresuje czytelników. Zdecydowanie jedna z lepszych książek na nudę. Gorąco polecam.

Kolejna bardzo ciekawa część z serii Hej, Jędrek! W której nasz bohater będzie musiał się zmierzyć z miłością, podczas której będzie konkurował z włoskim podrywaczem Paolo. Mogliśmy już poznać Jędrka podczas wcześniejszych części i możemy pokusić się o stwierdzenie, że on nigdy nie odpuszcza a kłopoty same na niego wpadają. Szczerze polecam.

Każda część serii gwarantowała pełną dawkę humoru i ciekawych historii, jak się domyślacie w tej części nie jest inaczej :) Polecam !!!!

Najnowsze przygody Jędrka i jego ekipy kręcą się wokół niespodziewanego przyjazdu włoskich uczniów z międzynarodowej wymiany oraz spodziewanego i wyczekiwanego balu karnawałowego. Obok stałych starć głównego bohatera ze starszą siostrą i wyrostkami ze szkoły czeka nas szereg niespodzianek. Książka warta polecenia!

W szóstej części przygód Jędrka i jego znajomków zamieszanie wywołane...miłością! W szkole pojawiają się uczniowie z Włoch, a wśród nich piękna Sofia. Jędrek zaczyna czuć coś, czego nie czuł jeszcze nigdy w życiu. Nawet jego siostra zwana przez Jędrka Wyjcem zostaje trafiona strzałą amora!
Jak zawsze czytając przygody Jędrka nie będziemy narzekać na nudę.

Jak zawsze czytając przygody Jędrka nie będziemy narzekać na nudę.

Jędrek to bawrna postac która nie raz nas jeszcze zaskoczy. W szóstym tomie nie zabraknie poczucia humoru, a nasz bohater po raz pierwszy poczuje motylki w brzuchu. Oczywiście w przypadku Jędrka nic nie będzie takie oczywiście, a sprawy się skomplikują gdy w szkole pojawia się Sophia . Połączenie powieści z komiksem sprawia że nastolatki z zaciekawieniem sięgają po kolejne tomy

Książka jest krótka, napisana przyjemnym prostym językiem. Jest to mieszanka powieści i komiksu, zawiera wiele historyjek komiksowych. Doprowadza czytelnika do śmiechu przez łzy. Jest przezabawna. Zachęci do czytania nawet tych najbardziej opornych. Doskonały pomysł na prezent. Polecam !

Kto zna Jędrka, wie że już chyba nic nowego nie może go spotkać! A jednak! W szóstej części przygód pojawia się miłość! Jak to u Jędrka bywa, nieoczekiwanym splotem wydarzeń, tuż przed zabawą karnawałową w szkole pojawiają się uczniowie z wymiany z Włoch. Na nieszczęście Jędrka musi on przygarnąć jednego z uczniów, a sam zamieszkać ze swoją siostrą – Wyjcem. Ale to nie koniec, Jędrek coś, tak jakby, zaczyna czuć motyle w brzuchu, a to za sprawą pięknej Sofii. Na dodatek nie tylko on, a również Wyjec!
Czy to wszystko skończy się po myśli Jędrka? To przynosi szósta część jego przygód. Humorystycznie napisana, z komiksowymi ilustracjami. Przynosi wiele radości i uśmiechu.

Dodaj cytat z książki Hej, Jędrek! Kłopoty z dziewczynami?