Afera w teatrze. Biuro śledcze. Tomuś Orkiszek i partnerzy

Okładka książki Afera w teatrze. Biuro śledcze. Tomuś Orkiszek i partnerzy
Agnieszka Stelmaszyk Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Biuro śledcze. Tomuś Orkiszek i Partnerzy (tom 2) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Biuro śledcze. Tomuś Orkiszek i Partnerzy (tom 2)
Zielona Sowa
2014-01-01
2014-01-01

Druga część tez jest cool ;)

Druga część tez jest cool ;)

Tomuś podejmuje się kolejnego śledztwa. Tym razem ma zbadać tajemnicze wypadki, które przytrafiają się aktorowi w pobliskim teatrze. Detektyw i jego zwierzęca drużyna z zapałem biorą się do pracy.
Duże literki, sporo rysunków i ciekawa treść, to atut tej książeczki dla młodych czytelników. Polecam.

Po pierwszej części o zaginionej szafirowej broszce zakupiłyśmy w taniej księgarni kolejną. Zagadka, którą ma do rozwiązania Tomuś zdecydowanie inna, rozwiązanie nie jest takie oczywiste :) książka na 7+ zarówno wg mnie jak i mojej prawie 6-letniej córy :)

Dodaj cytat z książki Afera w teatrze. Biuro śledcze. Tomuś Orkiszek i partnerzy