rozwińzwiń

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Okładka książki Sekret Białej Damy Anna Oparkowska, Agnieszka Stelmaszyk
Ocena 0,0
Sekret Białej ... Anna Oparkowska, Ag...
Okładka książki Szpon Gryfa Anna Oparkowska, Agnieszka Stelmaszyk
Ocena 7,9
Szpon Gryfa Anna Oparkowska, Ag...

Mogą Cię zainteresować

Po pierwszej części o zaginionej szafirowej broszce zakupiłyśmy w taniej księgarni kolejną. Zagadka, którą ma do rozwiązania Tomuś zdecydowanie inna, rozwiązanie nie jest takie oczywiste :) książka na 7+ zarówno wg mnie jak i mojej prawie 6-letniej córy :)

Tomuś podejmuje się kolejnego śledztwa. Tym razem ma zbadać tajemnicze wypadki, które przytrafiają się aktorowi w pobliskim teatrze. Detektyw i jego zwierzęca drużyna z zapałem biorą się do pracy.
Duże literki, sporo rysunków i ciekawa treść, to atut tej książeczki dla młodych czytelników. Polecam.

Druga część tez jest cool ;)

Druga część tez jest cool ;)

• Z biblioteki
  • 3s) Stelmaszyk Agnieszka
  • Adusia
  • Gosia
  • Chłopcy
  • Basia przeczytała z mamą

Dodaj cytat z książki Afera w teatrze. Biuro śledcze. Tomuś Orkiszek i partnerzy