Bénédicte MoretJérémie Pichon Wydawnictwo: Thierry Souccar poradniki
zero waste ekologia eko
poradniki
francuski
zero waste ekologia eko

To jest BIBLIA, jesli ktos chce zrozumiec czym jest zero waste, po co to robic i jak sie za to zabrac. Kompletny, zabawny, bez zbednego pouczania i moralizatorstwa. Wciagnelam w dwa dni i bede wcielac w zycie na wszystkich polach: zakupy, kuchnia, dom, dzieci (i zabawki), swieta, bankowosc (tak! nasze pieniadze w bankach zanieczyszczaja!), wszystko tu jest.

• 2018
  • Zaangazowane