Stand By Me

Agata Czykierda-Grabowska Wydawnictwo: Novae Res Cykl: Pierwszy raz (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Novae Res
Pierwszy raz (tom 2)
literatura obyczajowa, romans

Przepiękna!

cudowna ksiazka akcja rozgrywa sie ciekawie zabawna ksiazka bohaterowie zabawnie opisani polecam

Jest to druga książka autorki, która wpadła mi w ręce i nie żałuję, z całą pewnością będzie ich więcej;-) Stand by me, ta piosenka cały czas za mną chodzi ;-) gorąco polecam

Kolejna książka autorki, podczas czytania której zorientowałam się, że musi być składową jakiegoś cyklu i to nie pierwszą. Nie ma to jednak znaczenia, bo przypadek Sary i Pawła jest odrębną historią i jak się okazało całkiem dobrą. Fabuła może nie jest szczególnie wyszukana, a za to życiowa i bardzo realistyczna. Dotyczy pary młodych ludzi, których spotkanie po latach...

Obyczajówka, którą błyskawicznie się czyta.

Idealna w zestawie: jesienny wieczór + ciepła herbata. Mimo przewidywalności, chce się czytać tę książkę dalej. Bardzo mi się podoba styl pisania autorki. Postacie są autentyczne, jesteśmy w stanie poznać je i razem z nimi przeżywać wydarzenia. Historia o miłości i wątpliwości zachwyci każdą romantyczkę. Polecam!

Pierwszą część z tej serii "Pierwszy raz" pochłonęłam szybko, natomiast "Stand by me" leżało sobie na półce czekało, aż do teraz. Jest to piękna, wzruszają opowieść o miłości pomiędzy Sarą, a Pawłem. Nasi bohaterowie są bardzo naturalni. Zdecydowanie jest lepsza od pierwszej, ponieważ posiada tą magię, napięcie i emocję. Książka jest lekka, posiada zabawne fragmenty i cięty...

Muszę przyznać, że ta część bardziej przypadła mi do gustu niż pierwsza.
Miałabym jednak uwage, że dałabym inny tytuł. Moja wiedźma, paskuda wiedźma. Jakos tak- Paweł często zwracał się tak do Sary.
Ciekawa, lekka, z chumorem.

80 / 2020

Fantastyczna książka o miłości. Kocham książki Pani Agaty wszystkie bez wyjątku, więc i ta okazała się świetna. Relacje i uczucia opisane w sposób tak naturalny, że nie trudno odnaleźć się w rzeczywistości przedstawionych postaci. Chyba właśnie dlatego tak lubię twórczość P. Agaty, bo te historie wydają się takie prawdziwe a bohaterowie tacy zwykli choć niezwykli...

Urzekła mnie historia Sary i Pawła. Dosłownie.. całość jest opisana bardzo życiowo i subtelnie. Pani Agata zabiera nas w świat miłości, która rodzi się z początkowej niechęci. Ale właśnie takie tematy hate-love są ciekawe. Jest tutaj świetnie opisana walka żywiołów.

Dyskusje

• 2018