Sezon na lisa

Agata Czykierda-Grabowska Wydawnictwo: Novae Res Cykl: Pierwszy raz (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Novae Res
Pierwszy raz (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
2019-02-07

Uwielbiam książki tej autorki .

Trzecia część serii "Pierwszy raz" i chyba najmniej interesująca. Sprawdza się tu niestety zasada, że im dalej tym gorzej. Mimo, że książka napisana jest w tym samym klimacie i stylu co poprzednie tomy, to nie wciągnęła mnie tak jak wcześniejsze części. Tak naprawdę to niewiele się w niej dzieje i z czasem zaczyna nużyć. Bohaterowie są sympatyczni i z uśmiechem na twarzy...

Po raz kolejny się nie zawiodłam.
Seria "Pierwszy raz" przypadła mi do gustu. Jej trzecia część również mi się podobała. Uroczy bohaterowie, rozwijające się między nimi uczucie, szczęśliwe chwile, jak również wiele problemów, z którymi muszą się zmierzyć.
Książkę czyta się szybko, gdy już się zacznie, to szkoda się oderwać. Polecam na długie, zimowe wieczory.

"Sezon na lisa" to bardzo ciepła, przyjemna, romantyczna powieść osadzona na Mazurach. Historia Olka i Pauli zapewne należy do banalnych, wyidealizowanych i niemożliwych, ale czasami to staje się nieważne. Bardzo polubiłam dwójkę głównych bohaterów. W mojej ocenie są bardzo naturalni, normalni i pozytywni. Powieść opisuje rodzące się uczucie między tą dwójką - wspaniale się...

Przesympatyczna, trochę za dużo przekleństw jak dla mnie.

Jest to moje drugie podejście do twórczości tej autorki, niestety również nieudane.
Nie wiem dlaczego, jej pióro mi nie odpowiada. Książki są przeciętne, akcja jest słaba.

Paula i Olek poznają się podczas wakacyjnej pracy w pensjonacie Lisia Dolina.
Ona jest na półmetku swoich studiów, która są też jej wielką pasją, potrzebuje pracy ze względu na swojego młodszego braciszka.
Dla Olka praca ma być tylko przystankiem w podróży do wielkiego świata
I chociaż na początku ta dwójka nie przypadła sobie do gustu to z czasem zaczyna rodzić się między...

81 / 2020

Jestem fanką twórczości P. Agaty, więc i ta pozycja bardzo przypadła mi do gustu. Przyjemna historia pokazujące nie tylko miłość, ale też problemy z jakimi mogą borykać się ludzie. Bardzo szybko, lekko i przyjemnie się czyta. Polecam!

Polubiłam pierwszą część cyklu, więc zachęcona sięgnęłam po kolejną i ostatnią i rozczarowałam się nieco. Może to kwestia odstępu czasu, w jakim czytałam poprzednie tomy, ale tym razem historia bohaterów wydała mi się powtarzalna. Lekki i przyjemny romans, utrzymany w podobnym klimacie co poprzednie części, wydał mi się jednak już nieco zbyt przewidywalny i nudzący. Ale...

Dyskusje

• 2019
  • 2020
  • Przeczytane 2019
  • E-book
  • 2020
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Sezon na lisa