Pałac kłamstw

Erin Watt Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Królewska (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2016-10-17
Karolina Feldman
Otwarte
Królewska (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Karolina Feldman

3 część lepsza od 2 zdecydowanie

Lepsza od poprzedniej części ale do pierwszej i tak jej daleko. Wyjaśnia się wiele spraw. Uważam, że całość, jako literatura dla młodzieży, może się podobać. Dla mnie średnia.

3/4 ciągnie się jak flaki z olejem, bo ciągle przeżywamy rozterki nastolatków jednak pod koniec trochę akcji nadaje sens całej części. zakończenie trochę banalne, jednak pozostawia otwarte drzwi do innych historii. może o Estronie? A może o bliźniakach? a może o G i S? kto wie?

Wszystkie części książki bardzo mi się podobały. Od żadnej nie byłam w stanie się oderwać chociaż na moment. Wszystkie trzy 10/10!

Losy Elli się odmieniają, ale czy ona tego chce?! Przekonamy się czytając książkę. I jak to jest spaść ze szczytu na sam dół.

2007

Czuję się lekko rozczarowana ostatnim tomem serii „Królewskiej”. Zapowiadało się kryminalnie i zagadkowo, a wyszło przynudnawo i jęcząco.. Zamiast powikłanych meandrów śledztwa, przez pół książki jesteśmy zanudzani dylematami nastolatki pod tytułem „Chcę stracić dziewictwo, ale..”. Mało to było dla mnie interesujące. Na tyle mało, że gdyby nie zgrabne zakończenie ( choć i...

Bardzo ciekawa, pełna nieoczekiwanych wydarzeń i zakończenia, które zaskakuje; o to ostatnia część tej historii.
Polecam.

Skończyłam już cała serie i stwierdzam, że to bardzo przyjemna do poczytania trylogia. Napisana bardzo fajnym i lekkim językiem i zabawnymi ripostami bohaterów. Nie znajdziecie tez tutaj ckliwych i naiwnych dialogów między, lecz bardzo śmieszne momentami puenty. To też zdobyło moją sympatię. Nie jest to jakieś wybitne dzieło literackie, ale fajne na chandrę, albo po prostu,...

Mam wrażenia że w tej książce nic się nie dzieje tylko seks, seks i to jak główna bohaterka czeka na swój pierwszy seks z Reedem, aż się zygac chce od tego. Rozumiem że to nastolatkowie, którzy są niewyzyci seksualnie i tylko jedno im w głowie ale jak by wyciąg wszystkie szczegółowe opisy seksu z tej książki to zostało by raptem 100 stron. Książka pisana na siłę, żeby tylko...

Wkurzyłabym się, gdyby (po tym wszystkim) nie dostali szczęśliwego zakończenia.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje

1 051