Przeklęty książę

Erin Watt Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Królewska (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2016-07-25
Maria Smulewska
Otwarte
Królewska (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Maria Smulewska

Druga część nie była już tak dobra jak pierwsza. Banda nastolatków owładnięta manią seksu i to ich zachowanie w tej nieszczęsnej szkole, w której podobno nauczyciele nie mają nic do gadania. Słabe to.

ależ jestem zawiedziona tą częścią. po przeczytaniu pierwszej czułam, że to coś może być dobre, a dostałam książkę o bogatych nastolatkach, a wszystko toczy się wokół pieniędzy.. eh.

Na półkach: , , , ,

Początek całkiem fajny, ale jakoś nie wciągnęła mnie ta książka i do tego porzuciłam ją na pól roku i w ogóle nie ciekawiło mnie, co będzie dalej i jak skończy się ta historia. Naprawdę z całych sił próbowałam się zmusić do tych 34 ostatnich (34!). Trochę smutne, ale niestety...

Historia Elli i Reda, tak z biegiem czasu przypomina mi After 🤔😱 Hamski bogaty paniczyk myśli, że mu wszystko wolno. Nic dziwnego że Elli nie chce go więcej znać.

2005

Po absolutnie spektakularnym tomie pierwszym, tom drugi niestety nie doskoczył do tak absurdalnie wysoko zawieszonej poprzeczki.
Porzekadła są jednak nieskończoną mądrością ( lepsze wrogiem dobrego ), bo autorka próbując i tak jeszcze podkręcić upiornie już gorącą atmosferę z tomu pierwszego- niestety przedobrzyła.
Odkręcenie na max kurka z melodramatem dał tu bowiem...

Druga część utrzymana w podobnych klimatach;
rodzina nawiązuje nić porozumienia, zmierz ku lepszemu.
Wszystko wskazuje,że zaczyna się układać, otóż nie ma nic bardziej mylnego.
Umarli wstają z grobu.

Całkiem przyjemna kontynuacja ,,Papierowej księżniczki'', chociaż pierwsza cześć podobała mi się bardziej. Początek książki mi się trochę dłużył, ale później lekko się czytało. Szkoda tylko, że Ella straciła tą hardość, którą pokazała w I części, która nie ukrywam strasznie mnie w niej ujęła. Może zabrakło tego, ze względu na to, iż narratorem przestała być już tylko...

Pierwsza część była ciekawsza. Mam wrażenia że kolejne tony pisane są już na siłę, nie wciąga jak pierwsza książka.

Ale ta książka wciąga. Idealna nie jest, ale na pewno przeczytam kolejną część. Niewymagająca lektura na jeden dzień.

Tak jak wcześniej wspominałam, książka młodzieżowo-kobieca, ale jednak coś wciąga w nią, że chce się czytać i czytać, żeby zobaczyć co dzieje się między Reedem a Ellą. Z jakimi problemami musi sobie poradzić rodzina Royalów i czy będzie w końcu happy end.

Dyskusje

1 224