A Sorrow Fierce and Falling

Jessica Cluess Wydawnictwo: Random House Books for Young Readers Cykl: Kingdom on Fire (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Random House Books for Young Readers
magia realizm magiczny young adult fantasy Londyn epoka wiktoriańska
Kingdom on Fire (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
magia realizm magiczny young adult fantasy Londyn epoka wiktoriańska

Ostatnio większość serii dopadła klątwa ostatniego tomu - nikt zdaje się nie potrafi satysfakcjonująco kończyć swoich historii. Na całe szczęście nie można tego powiedzieć o serii Kingdom on Fire, jako że A Sorrow Fierce and Falling to książka ekscytująca od początku do końca, serwująca niezwykle udaną konkluzję do całego cyklu.
Mamy masę akcji - ciągle coś się dzieje,...

• Lista 2018

Dodaj cytat z książki A Sorrow Fierce and Falling