Pucked

Okładka książki Pucked Helena Hunting
Okładka książki Pucked
Helena Hunting Wydawnictwo: Helena Hunting Cykl: Pucked (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Pucked (tom 1)
Helena Hunting
2015-05-03
2015-05-03

Nietypowa gł. bohaterka. Powiedziałabym nawet, że przesadnie dziwaczna. Jej zachowanie, słownictwo i to co działo się w jej głowie czasami przyprawiało o ból głowy. Tak wykreowana postać pewnie miała bawić czytelnika, jednak często efekt był odwrotny. Miało się wrażenie, że zwyczajnie jest niespełna rozumu.
Co do NIEGO to był miłym, tulaśnym, nieskomplikowanym chłopcem w skórze dużego hokeisty. Zabrakło mu odrobiny zadziorności i charakteru. Za dużo przepraszał i płaszczył się przez co trudno było dostrzec w nim prawdziwego mężczyznę.
Mimo braków w charakterach postaci całość wyszła całkiem dobrze i miło spędziłam czas.

Co do NIEGO to był miłym, tulaśnym, nieskomplikowanym chłopcem w...

Jeśli ktoś lubi dobre komedie o zabarwieniu erotycznym to polecam. Bohaterowie super, zabawne sytuacje i dialogi. Ja uważam że jest to jedna z lepszych serii romansów o sportowcach pisana z przymrużeniem oka.

Książka, która potrafi rozgrzać nawet przy -20 stopniach mrozu. Czytanie jej w letnich upałach jest dość ryzykowne. Historia gracza NHL Alexa i Violett wciąga. Romans ze sportowym tłem wydaje się ciekawym pomysłem. Zwariowana Violet, która szasta sprośnymi tekstami na prawo i lewo. Od początku patrzyłam na książkę z pewną dozą dystansu. Nie jest to głupkowaty erotyk, ale bardzo relaksująca książka z fabułą i ze szczyptą pikantnego humoru. POLECAM

Słabiutka chociaż momentami bardzo zabawna. Drugiej cześci nie dałam już rady niestety.

Bawiłam się dobrze aż do typowej dla tego rodzaju książek głównej dramy. Nie mogłam się pozbyć wrażenia sztuczności całej sytuacji i od tego momentu bohaterowie zaczęli mnie irytować. Z trudem dokończyłam.
W tej książce znajdziemy tropy:
> romans hokejowy
> przyjaciel brata (chociaż bardziej powiedziałabym współpracownik)
> miscommunication trope (brak komunikacji)
> spice 4/5 (nie było wiele historii, głównie sceny lub przemyślenia związane z jednym tematem)

W tej książce znajdziemy tropy:
> romans hokejowy
> przyjaciel brata (chociaż bardziej powiedziałabym współpracownik)
> miscommunication trope (brak komunikacji)
>...

Po raz pierwszy w życiu nie dałam rady skończyć jakiejś książki. "Pucked" porzuciłam w połowie. No nie mogłam się zmusić do dlaszego czytania ;( to jest przerażająco nudma książka na świecie (a udało mi się przeczytać całego "Mistrza i Małgorzatę" !). Wydawało mi się, że akcja nie ma spójności i kompletnie nie posuwa się dalej a przemyślenia bohaterki były płytkie i skupione tylko na jednym temacie. Dodatkowo autorka wplata zbyt rozbudowane opisy takich pierdół, które nie wnoszą nic do sytuacji. Także tego, z całego serca nie polecam - nie marnuj swojego wolnego czasu.

Oo całkiem fajna. 7/10
Książka miła lekka i przyjemna. Z dużą dawką humory. Wprawdzie ciągły sex mnie irytował ale cóż....

Oo całkiem fajna. 7/10

Nie nie nie. Nie mogłam się doczekać końca książki. Zazwyczaj czytam do końca. Kolejna książka o sexie bez akcji, fabuły, polotu.

Humor w tej książce już na początku przestał mnie śmieszyć. Bardziej wymęczyłam, niż przeczytałam z przyjemnością 😒

Pełna humoru, dziwnych dialogów, zwariowanych nazw części intymnych. Przyjemna opowieść, lekka. Bardzo fajnie napisana.

• Sportowcy