Wykłady z fizyki

Potocznie nazywana "Biblią" wydziału AEiI na polsl.
Nie bez powodu jest czytana i zapamiętywana co roku przez nowych studentów. Posiada świetne anegdotki m.in o zjawiskach nieskończonych studniach potencjału do których studenci wkładają swoje marzenia o piciu piwa, a spotykają się z Fizyką i prof. Jerzym Bodzenta. Profesor często pyta "Czy zrozumiałe?" a studenci milczą, gdyż nie zgłębili się w pełni w Biblię Profesora.

Potocznie nazywana "Biblią" wydziału AEiI na polsl.

Do końca życia zapamiętam chwile spędzone z książką prof. Jerzego Bodzenty.
Było wrześniowe popołudnie, kiedy skończyłem czytać wstęp, na samą myśl o ilości stron do przeczytania oraz czasu potrzebnego na przyswojenie lektury dostawałem ciarek na plecach. Towarzyszące emocje były znacznie mocniejsze od tych podczas czytania kryminału...jakiegokolwiek...przez całe życie. Autor bardzo umiejętnie przeplata ze sobą style - tutaj elementy fantastyki oraz wspomnianego kryminału. Nie mogłem spać, a jak już usnąłem - wpadałem myślami głębiej niż sięga studnia potencjału. Oczywiście poza samym przeczytaniem lektury, wraz z nią otrzymujemy zaproszenie na egzamin ustny, aby zweryfikować znajomość fabuły. Złożona jest ta fabuła i czasami można odnieść wrażenie, że zgubiło się wątek. Jedynie poprzez ciężką pracę oraz powtórki znajdziemy w niej odpowiedź na wszystkie pytania. Z tego miejsca chciałbym pozdrowić wszystkich czytelników, niech moc będzie z Wami.
~ Pan Wrzesień, Inf AEiI

Do końca życia zapamiętam chwile spędzone z książką prof. Jerzego Bodzenty.

Fantastyczna, wykłady w pigułce. Bardzo pomocna w wykonaniu notatek do egzaminu. Zawiera ogromną ilość wzorów i teorii. Czytając "Wykłady z fizyki" można przenieść się w świat AEiI na aulę wykładową. Dobra lektura przed III terminem, pomaga zdać nawet we wrześniu. Gorąco polecam i pozdrawiam serdecznie.

Polecam gorąco studentom AiR na Politechnice Śląskiej. Pasjonująca lektura. Wróciłbym do niej w wolnej chwili.

Każdy szanujący się student Automatyki i Robotyki przerabiał tę książkę. Polecam bo fabuła wciąga!

Dodaj cytat z książki Wykłady z fizyki