Kup teraz - 8 ofert w cenie od 6.99 zł do 33.50 zł

Sonia Draga
El Encanto
literatura obyczajowa, romans
Magdalena Olejnik

Przepiękna, nieszablonowa historia pewnej miłości, której nie dane było się zrealizować, chociaż czy aby na pewno?
Urzekła mnie Kuba, ta kolorowa, wesoła, zmysłowa, przyjazna człowiekowi o zapachu tajemnicy ukrytej w sercach dwojga młodych osób.
Życie potrafi płatać niespodzianki i plątać nasze losy jak misterna sieć pajęczyny, z której czasem ciężko się wydostać, a czasem...

Świetnie się czyta. Doskonale odtworzony klimat przedrewolucyjnej Hawany. Brawa dla tłumaczki, kubański duch powieści został oddany w całej okazałości! Polecam.

Spodziewałam się nostalgicznej książki o Kubie, której już nie ma, a dostałam melodramat przez wielkie M. Taki, że aż sobie myślisz co jeszcze niepojętego się wydarzy. Nagromadzenie dziwnych zbiegów okoliczności, które mnożą się w nieskończoność, by na koniec dać takie niedopracowane zakończenie... Nie najgorzej się to czyta, postacie też nie są bardzo papierowe, ale...

Książka napisana bardzo łatwym językiem, historia przyjemna, ale nie porywająca, jak dla mnie po prostu dobra, w sam raz na czytanie bez większego wysiłku umysłowego :)

Piękna rozbudowana historia obyczajowa,z wątkiem XX-wiecznej Hawany,tłem społecznym i historycznym.Autorka wiernie odwzorowała nawet topografię miast,ponadto powieść przesiąknięta jest niesamowitym klimatem,a czytanie książki jest prawdziwym relaksem.Co można jej zarzucić ? Akcja jest ciut wolniejsza,docenią ją osoby,które chcą się delektować każdym słowem,opisem...

• 2018
  • Wymienię