Gra singli

2018-02-28
Data 1. wydania:
2016-07-12
Maria Gębicka-Frąc
dziewczyna manipulacja podstęp rywalizacja sport trener uczucie zazdrość

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Oficjalne recenzje i

Gem set miłość

Konto usunięte
Konto usunięte

100/2022 (E)

100/2022 (E)

Lekka zabawna powieść, która w przystępny sposób wprowadza nas w świat sportu i rywalizacji na najwyższym poziomie. Czuć klimat nieustannych podróży, dążenia do perfekcji i życia z ustalonym harmonogramem.

Prosta, przewidywalna,. Sytuacje ratują opisy życia tenisistów.

Prosta, przewidywalna,. Sytuacje ratują opisy życia tenisistów.

Lekka książka, nie "obciąża" umysłu. Dla mnie takie książki są przerywnikiem pomiędzy powieściami poruszającymi trudne, historyczne tematy :) Autorka z wyczuciem podeszła do scen erotycznych (porównując do niektórych książek, których odechciewa mi się czytać widząc naciągane, "niesmaczne" opisy itp.). Ogólnie "co kto lubi", ja polecam tę książkę jako odskocznię od książek "cięższego kalibru" ;)

"Gra Singli" to powieść o dążeniu do celu, wytrwałości i wyrzeczeniach, jakie trzeba w związku z nimi podjąć. Główna bohaterka jest niebywale twardą zawodniczką i kobietą, która zdaje się rozwalić wszystko co napotka na swojej drodze. W trakcie rozwoju jej kariery przeplatają się romanse i liczne perypetie. Bohaterka musi podjąć trudne wybory w swoim życiu, które wpłyną na jej dalsze losy. Książkę czyta się naprawdę szybko i przyjemnie, a historia wraz z przewijaniem kartek staje się coraz bardziej wciągająca. Jeśli masz ochotę przeczytać coś lekkiego, ta lektura będzie tym czego szukasz :)

Klisza na kliszy. Przerwałem lekturę po 110 stronach, robię to bardzo rzadko, ale nie warto dalej się męczyć.

Niby prosta i przewidywalna historia, a jest w niej coś ujmującego. Nie znam się na tenisie, wiem tyle co przeciętny człowiek, i trochę brakowało mi wiedzy, żeby zrozumieć niektóre pojęcia czy wyniki. Może nie tyle zrozumieć, bo tam naprawdę nie ma co rozumieć, ale wyłapać niuanse. Można też poznać życie tenisisty od kuchni, bardzo wymagające życie, szczególnie dla kobiet. Z jednej strony jest hermetyczne, nie ma się na nic czasu, a z drugiej okazuje się, że jednak jest czas na imprezy i poznawanie ludzi. Co do fabuły to jest lekka, przyjemna, trochę sztampowa, ale jednocześnie przyjemnie się czyta tę książkę. Bez zbędnego filozofowania, bez przewidywalnej nudy. Wciąga.

Książka ma bardzo ciekawą fabułę. Czyta się jednym tchem. Walka o wartości, zasady. Kobieta, która wie czego chce i do tego dąży wbrew przeciwnościom. Polecam !

całkiem fajne i na luzie

całkiem fajne i na luzie

Początek ciekawy. Potem nudne. Doczytałam do połowy.

Początek ciekawy. Potem nudne. Doczytałam do połowy.

Dodaj cytat z książki Gra singli