Nie ma tego złego

Okładka książki Nie ma tego złego Lauren Weisberger
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Nie ma tego złego
Lauren Weisberger Wydawnictwo: Albatros Cykl: Diabeł ubiera się u Prady (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Diabeł ubiera się u Prady (tom 3)
When Life Gives You Lululemons
Albatros
2022-07-27
2022-07-27
2019-05-07

Wyróżniona opinia i

Nie ma tego złego

przeczytanych książek 678 napisanych opinii 615

Miła, lekka i przyjemna. Bardzo dobrze się czyta. Można się uśmiać:)

Miła, lekka i przyjemna. Bardzo dobrze się czyta. Można się uśmiać:)

Książki autorki robią się coraz bardziej puste🙈 Ale muszę przyznać, że ciągle czyta się je doskonale.

Widząc oceny dawałam tej książce marne szanse na powodzenie w moich oczach. Uważam, że to naprawdę świetna pozycja! Jeśli jesteś matką lub kobietą po 30stce będziesz się cudownie bawić a Twoje parsknięcia śmiechu spowodują uniesienie brwi i pytający wzrok partnera.

Długo leżała na wirtualnej półce, bo dotychczas poza "Diabeł ubiera się u Prady", książki tej autorki mnie rozczarowywały. Ta jest naprawdę dobra i całkiem zabawna. Miło było dowiedzieć się , co tam u Emily, byłej starszej asystentki Mirandy. Dodatkowo główna bohaterka książki jest Polką z Wrocławia. Polecam, ale najlepiej przeczytajcie sami, bo lektorka audiobooka z Legimi jest fatalna.

Świetna powieść o kobiecej solidarności, przy której się świetnie bawiłam.

Świetna powieść o kobiecej solidarności, przy której się świetnie bawiłam.

Lekka książka na wakacje , bez wciągające historii . Przeczytane - zapomniane . Bohaterowie nie zapadają w pamięć historia też nie . Szału nie ma ale na oderwanie się od życia codziennego i problemów jak najbardziej .

Jak to Weisberger – czyta się dobrze i szybko (ja uwielbiam te historie o „biednych, bogatych Amerykanach"),ale zakończenie zbyt hepiendowe.

Lekka, idealna na wakacje. Po miesiącu nie będę za wiele z niej pamiętać.

Lekka, idealna na wakacje. Po miesiącu nie będę za wiele z niej pamiętać.

Dobrze się przy niej bawiłam. Wciągająca historia na kilka wieczorów.
Jednak jedna rzecz mnie uderzyła i chciałabym ją wyraźnie zaznaczyć - alkohol w ciąży jest zły! Alkohol na każdym etapie ciąży jest zły! Niestety uważam, że w książce nie zostało to w żaden sposób zaznaczone, wręcz trywializowane.

Dobrze się przy niej bawiłam. Wciągająca historia na kilka wieczorów.

• Przeczytane 2022
  • Przeczytane w 2022